Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Jarosław Kret odpuścił sądową batalię z Beatą Tadlą. Przez pięć lat nie było o tym mowy

Spór toczyli przez pięć lat

Aleksandra Frankowska 31 stycznia 2024 07:51
Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Byli jedną z gorętszych par polskiego show-biznesu. Kiedy się rozstali, odbyło się to w bardzo przykrej atmosferze. Przez pięć lat toczyli sądową batalię o wspólne lokum. Wszystko dlatego, że Jarosław Kret po rozstaniu domagał się oddania mu nieruchomości. Według najnowszych informacji Jarosław Kret zrezygnował jednak z sądowego sporu. Co było powodem?

ZOBACZ TEŻ: Już nigdy nie stanie na scenie, czule pożegnał się z fanami. Phil Collins od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi

Jarosław Kret i Beata Tadla rozstali się w sporze

Byli razem aż sześć lat. Rozstali się w atmosferze skandalu, kiedy to Jarosław Kret ogłosił koniec ich relacji w mediach społecznościowych. W tym razie również oboje mieli wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami", który Tadla wygrała, ucierając nosa byłemu partnerowi. Przez kolejne pięć lat Jarosław Kret rościł sobie prawa do nieruchomości, którą nabyli wspólnie podczas związku.  Teraz podobno odpuścił.

Jarosław Kret, Beata Tadla, VIVA! luty 2018
Fot. Olga Majrowska

Jarosław Kret odpuścił sądową batalię z Beatą Tadlą

Sądowe potyczki byłej pary trwały pięć lat. Jarosław Kret domagał się 156 tysięcy złotych, które zainwestował w nieruchomość Tadli pod Warszawą. Według informacji, które publicznie przekazali znajomi dziennikarki, wzięła ona kredyt na siebie, ponieważ Jarosław Kret nie miał takiej zdolności. Raty spłacali jednak wspólnie. 

Beata Tadla i Jarosław Kret, Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

CZYTAJ TEŻ: Poznali się w pracy, żyje w cieniu sławnej żony. Kim jest Maciej Maciejowski, mąż Anny Kalczyńskiej?

"Ponieważ zamieszkali tam razem, on dokładał się do kredytu. To chyba logiczne. Gdyby wspólnie wynajęli inne lokum, również płaciliby za nie oboje. A gdyby tak wynajmował mieszkanie, wyprowadził się, to jakim prawem miałby potem żądać od właściciela mieszkania zwrotu za wynajem" - mówiła d "Super Expreesu" bliska Tadli osoba.

Teraz Kret podobno wycofał pozew. 18 stycznia sąd wydał postanowienie dotyczące umorzenia postępowania. Mówi się, że decyzja Jarosława Kreta mogła być podyktowana przyszłą współpracą z byłą partnerką w TVP. Jakie są jednak oficjalne powody? Tego nie wiemy. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.