Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Tadla: „Dziś jest jutrem, którym martwiliśmy się wczoraj. Warto było?”

Dziennikarka skomentowała rozstanie z partnerem?

Redakcja VIVA! 12 czerwca 2020 09:55
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla poinformowała na początku zeszłego roku, że znów jest zakochana, jednak po doświadczeniach z poprzednich relacji, postanowiła zachować jak najwięcej prywatności. Wydawało się, że jej życie osobiste układa się znakomicie, ale niestety – kilka dni temu okazało się, że związek się rozpadł. Dziennikarka jak dotąd nie skomentowała oświadczenia byłego partnera, ale teraz to się zmieniło.

Beata Tadla rozstała się z partnerem

„Zawsze idzie pani do przodu z uśmiechem”, „Uwielbiam panią”, „Głowa do góry” – tak brzmią komentarze fanów na profilu Beaty Tadli. Dziennikarka właśnie dodała nowe zdjęcie, które wydaje się być jej odpowiedzią na wszystkie pytania o rozstaniu z tajemniczym Rafałem, z którym była przez ostatnie miesiące.

„Dziś jest jutrem, którym martwiliśmy się wczoraj. Warto było? NIEEE! Uśmiechu. Każdego dnia”, napisała na swoim Instagramie. „Czasem nawet trzeba się trochę pomartwić, pozwolić sobie. Ale potem poprawić koronę i śmigać do przodu”, dodała, odpowiadając na komentarz jednej z fanek.

To były partner Beaty Tadli jako pierwszy poinformował o ich rozstaniu. „Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył”, przekazał w oświadczeniu. „Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje”, podkreślił.

Zapewnił również, że darzą się z dziennikarką wzajemnym szacunkiem, a ich decyzja nie kryje w sobie nic sensacyjnego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Finest (@6finest9)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.