Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Tadla: „Dziś jest jutrem, którym martwiliśmy się wczoraj. Warto było?”

Dziennikarka skomentowała rozstanie z partnerem?

Redakcja VIVA! 12 czerwca 2020 09:55
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla poinformowała na początku zeszłego roku, że znów jest zakochana, jednak po doświadczeniach z poprzednich relacji, postanowiła zachować jak najwięcej prywatności. Wydawało się, że jej życie osobiste układa się znakomicie, ale niestety – kilka dni temu okazało się, że związek się rozpadł. Dziennikarka jak dotąd nie skomentowała oświadczenia byłego partnera, ale teraz to się zmieniło.

Beata Tadla rozstała się z partnerem

„Zawsze idzie pani do przodu z uśmiechem”, „Uwielbiam panią”, „Głowa do góry” – tak brzmią komentarze fanów na profilu Beaty Tadli. Dziennikarka właśnie dodała nowe zdjęcie, które wydaje się być jej odpowiedzią na wszystkie pytania o rozstaniu z tajemniczym Rafałem, z którym była przez ostatnie miesiące.

„Dziś jest jutrem, którym martwiliśmy się wczoraj. Warto było? NIEEE! Uśmiechu. Każdego dnia”, napisała na swoim Instagramie. „Czasem nawet trzeba się trochę pomartwić, pozwolić sobie. Ale potem poprawić koronę i śmigać do przodu”, dodała, odpowiadając na komentarz jednej z fanek.

To były partner Beaty Tadli jako pierwszy poinformował o ich rozstaniu. „Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył”, przekazał w oświadczeniu. „Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje”, podkreślił.

Zapewnił również, że darzą się z dziennikarką wzajemnym szacunkiem, a ich decyzja nie kryje w sobie nic sensacyjnego. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Finest (@6finest9)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.