Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla pokazała wynik testu na koronawirusa. Takiej reakcji się nie spodziewała...

Dziennikarkę skrytykowała Viola Kołakowska

Ksenia Krasko 21 września 2020 11:51
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Kilka dni temu syn Beaty Tadli poinformował na swoim Instagramie, że jest zakażony koronawirusem. Jan Kietliński w dość długim wpisie opowiedział m.in. o swoich objawach i dalszym doświadczeniu z pomocą lekarską. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, testowi na obecność wirusa musiała poddać się również jego mama. Dziennikarka ujawniła na portalu społecznościowym, że wynik jest negatywny, ale jej otwartość spotkała się z różnymi opiniami. Jedną z osób, które skrytykowały Tadlę, jest Viola Kołakowska, która od jakiegoś czasu podważa wszelkie ustalenia, związane z epidemią wirusa w kraju.

Viola Kołakowska krytykuje Beatę Tadlę za test na koronawirusa

„Wynik negatywny. Ufff... Tak czy siak kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę”, napisała na swoim Instagramie wyraźnie uspokojona Beata Tadla. W komentarzach pojawiły się zarówno słowa wsparcia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, jak i opinie osób, które uważają, że dziennikarka niepotrzebnie publikuje takie rzeczy oraz zarzuty, że „szerzy ściemę”.

W gronie tych osób znalazła się celebrytka Viola Kołakowska, była narzeczona Tomasza Karolaka. „Wstyd to publikować i brać udział w tej szopce”, oświadczyła pod zdjęciem Beaty Tadli. Kołakowska znana jest z tego, że nie wierzy w epidemię koronawirusa. Uważa na przykład, że noszenie maseczek może spowodować więcej szkody niż pożytku, i krytykuje wszystkie zalecenia, które mają zapewnić nam bezpieczeństwo.

Beata Tadla postanowiła odpowiedzieć na uszczypliwy komentarz Kołakowskiej. „Violu, nie życzę Tobie ani Twoim bliskim tego, co znosimy. Nie będę z Tobą dyskutować, bo chyba znalazłaś sobie sposób na zaistnienie. Proszę – nie moim kosztem i nie mojego syna. Nie odzywałaś się latami, a ten komentarz jest nie na miejscu i nie w tym miejscu. Życzę zdrowia i wszelkiego dobra”, napisała, ucinając temat.

Następnego dnia dziennikarka znów odniosła się do tej sytuacji. „Kolejny dzień w kwarantannie. Yeti istnieje. Covid istnieje. Jak sięga nas bezpośrednio, dopiero zaczynamy odczuwać wszelkie niedogodności”, wytłumaczyła na Instagramie.

Wygląda na to, że Viola Kołakowska usunęła już swój krytyczny komentarz. A według Was, która z pań ma rację? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viola Kołakowska (@violkakolakowska)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.