O NIEJ JEST GŁOŚNO

Viola Kołakowska krytykuje obowiązek noszenia maseczek ochronnych!

Celebrytka nie wierzy również w... pandemię koronawirusa

Konrad Szczęsny 13 kwietnia 2020 15:51

Mimo że zakażenia SARS-CoV-2 rosną lawinowo na całym świecie, nie wszyscy wierzą w panowanie pandemii. Do grona sceptyków zalicza się Viola Kołakowska, partnerka Tomasza Karolaka. Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych m.in. krytykuje obowiązek zasłaniania ust i nosa wprowadzony przez polskie władze oraz uważa, że tak naprawdę ogólnonarodowa panika jest zupełnie zbędna, zaś liczba zgonów w Polsce w tym roku nie różni od danych z lat poprzednich...

Viola Kołakowska o pandemii koronawirusa 

Miliony zakażeń na całym świecie i dziesiątki tysięcy zgonów - to bilans pandemii koronawirusa, która od kilku miesięcy paraliżuje życie codzienne we wszystkich państwach. I choć mogłoby się wydawać, że liczby mówią same za siebie, istnieją tacy, którzy poddają w wątpliwość... istnienie problemu. Do tego grona należy Viola Kołakowska. Partnerka Tomasza Karolaka publikuje na swoim profilu na Instagramie screeny artykułów, zdjęcia i posty, które mają dowodzić ogólnoświatowej paranoi.

Wśród budzących grozę „dowodów” znalazły się m.in. dane udostępnione przez jednego z internautów na temat liczby zgonów w Polsce w ostatnich latach. 42-latka uważa, że to najlepszy dowód na to, że pandemia jest jedynie wymysłem i tak naprawdę nie stwarza dla nikogo realnego zagrożenia, zaś śmiertelne przypadki nie wykraczają poza normę.

Viola Kołakowska o maseczkach ochronnych

Skrytykowała również... obowiązek zasłaniania ust i nosa, który będzie obowiązywał w Polsce od tego tygodnia.

„Swoją drogą, dlaczego noszenie maseczek od następnego czwartku, a nie od zeszłego? Noszenie masek przysporzy nam więcej problemów zdrowotnych. Niektórzy w maskach się duszą… Nie mówiąc o tym, że nie wszystkich będzie stać na takie maski. To jest kolejny absurd”, twierdzi Viola Kołakowska.

Ukochana Tomasza Karolaka nieoczekiwanie postanowiła również skrytykować zachowanie funkcjonariuszy policji!

„I jeszcze to - mam nadzieję, że policjanci, którzy są brutalni wobec obywateli, staną przed sądem!”, grozi. 

Nie trzeba dodawać, że internauci są zbulwersowani jej słowami i krytykują postawę celebrytki wobec pandemii koronawirusa na świecie.  

Screeny z Instagrama Violi Kołakowskiej (wszystkie za portalem Pudelek):

Viola Kołakowska, Instagram, koronawirus, epidemia, pandemia
Fot. Instagram @violakołakowska

Viola Kołakowska, Instagram, koronawirus, epidemia, pandemia
Fot. Instagram @violakołakowska

Viola Kołakowska, Instagram, koronawirus, epidemia, pandemia
Fot. Instagram @violakołakowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.