O NIEJ JEST GŁOŚNO

Viola Kołakowska krytykuje obowiązek noszenia maseczek ochronnych!

Celebrytka nie wierzy również w... pandemię koronawirusa

Konrad Szczęsny 13 kwietnia 2020 15:51

Mimo że zakażenia SARS-CoV-2 rosną lawinowo na całym świecie, nie wszyscy wierzą w panowanie pandemii. Do grona sceptyków zalicza się Viola Kołakowska, partnerka Tomasza Karolaka. Celebrytka za pośrednictwem mediów społecznościowych m.in. krytykuje obowiązek zasłaniania ust i nosa wprowadzony przez polskie władze oraz uważa, że tak naprawdę ogólnonarodowa panika jest zupełnie zbędna, zaś liczba zgonów w Polsce w tym roku nie różni od danych z lat poprzednich...

Viola Kołakowska o pandemii koronawirusa 

Miliony zakażeń na całym świecie i dziesiątki tysięcy zgonów - to bilans pandemii koronawirusa, która od kilku miesięcy paraliżuje życie codzienne we wszystkich państwach. I choć mogłoby się wydawać, że liczby mówią same za siebie, istnieją tacy, którzy poddają w wątpliwość... istnienie problemu. Do tego grona należy Viola Kołakowska. Partnerka Tomasza Karolaka publikuje na swoim profilu na Instagramie screeny artykułów, zdjęcia i posty, które mają dowodzić ogólnoświatowej paranoi.

Wśród budzących grozę „dowodów” znalazły się m.in. dane udostępnione przez jednego z internautów na temat liczby zgonów w Polsce w ostatnich latach. 42-latka uważa, że to najlepszy dowód na to, że pandemia jest jedynie wymysłem i tak naprawdę nie stwarza dla nikogo realnego zagrożenia, zaś śmiertelne przypadki nie wykraczają poza normę.

Viola Kołakowska o maseczkach ochronnych

Skrytykowała również... obowiązek zasłaniania ust i nosa, który będzie obowiązywał w Polsce od tego tygodnia.

„Swoją drogą, dlaczego noszenie maseczek od następnego czwartku, a nie od zeszłego? Noszenie masek przysporzy nam więcej problemów zdrowotnych. Niektórzy w maskach się duszą… Nie mówiąc o tym, że nie wszystkich będzie stać na takie maski. To jest kolejny absurd”, twierdzi Viola Kołakowska.

Ukochana Tomasza Karolaka nieoczekiwanie postanowiła również skrytykować zachowanie funkcjonariuszy policji!

„I jeszcze to - mam nadzieję, że policjanci, którzy są brutalni wobec obywateli, staną przed sądem!”, grozi. 

Nie trzeba dodawać, że internauci są zbulwersowani jej słowami i krytykują postawę celebrytki wobec pandemii koronawirusa na świecie.  

Screeny z Instagrama Violi Kołakowskiej (wszystkie za portalem Pudelek):

Viola Kołakowska, Instagram, koronawirus, epidemia, pandemia
Fot. Instagram @violakołakowska

Viola Kołakowska, Instagram, koronawirus, epidemia, pandemia
Fot. Instagram @violakołakowska

Viola Kołakowska, Instagram, koronawirus, epidemia, pandemia
Fot. Instagram @violakołakowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.