Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures
O TYM JEST GŁOŚNO

Beata Tadla zszokowana zachowaniem farmaceutki. Dziennikarka nie mogła uwierzyć...

„Po co pani ta maska?”

Aleksandra Andrzejak 30 marca 2021 07:50
Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla na swoim profilu na Facebooku zbulwersowana opowiedziała co spotkało ją podczas wizyty w aptece. Dziennikarkę obsługiwała farmaceutka, która nie wierzyła w pandemię koronawirusa.

Beata Tadla zszokowana zachowaniem farmaceutki

Beata Tadla na swoim profilu na Facebooku opisała co spotkało ją podczas sobotniej wizyty w aptece. Farmaceutka, która obsługiwała dziennikarkę okazała się koronasceptykiem. Pani magister bez skrupułów mówiła, że pandemia to tylko spisek koncernów farmaceutycznych. Tadla całe zajście opisała na Facebooku. 

„Jestem w szoku! Wchodzę do apteki. Pani magister zza lady pyta: a po co Pani ta maska? Ja: słucham??? Pani bez maski uświadamia mnie, że covid nie istnieje, że to spisek koncernów farmaceutycznych, że szczepionki to zarobek, że testy to ściema, że to zwykła grypa albo zapalenie oskrzeli... Ratuuuunkuuu!!!” - napisała zbulwersowana Beata.

Beata Tadla, Viva! 4/2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Pictures

Beata Tadla o teoriach spiskowych

Dziennikarka nie omieszkała także zauważyć jakie niebezpieczeństwo może nieść za sobą rozpowszechnianie teorii spiskowych. „Byłam tam trzy minuty! Najgorsze jest to, że starsze osoby traktują takie „panie magister” jak autorytety... I starsze osoby mają czas! Jeśli ja usłyszałam w ciągu trzech minut tyle głupot, ile usłyszy osoba, która ma czas?” - kontynuuje wzburzona Tadla.

Jestem w szoku! Wchodzę do apteki. Pani magister zza lady pyta: a po co Pani ta maska? Ja: słucham??? Pani bez maski...

Opublikowany przez Beatę Edytą Tadlą Sobota, 27 marca 2021

Do wpisu Beaty odniósł się rzecznik prasowy Naczelnej Izby Aptekarskiej Tomasz Leleno. Zaznaczył, że sprawa powinna zostać wyjaśniona, nawet jeśli był to tylko odosobniony przypadek. „Witam serdecznie pani Beato, to przykre, co panią spotkało. Pragnę panią zapewnić, że farmaceuci są zwolennikami szczepień i od samego początku pandemii COVID-19 aktywnie włączają się w działania edukacyjne na rzecz pacjentów. Ten incydent oczywiście wymaga wyjaśnienia, nawet jeśli jest jednostkowy. Chętnie porozmawiam o szczegółach tego, co zaszło” - napisał Leleno, na co dziennikarka odpisała, że chętnie skorzysta z jego propozycji.

Czy sprawa będzie miała dalszy ciąg? Czas pokaże. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.