Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Beata Pawlikowska: „Do tej pory nie czuję potrzeby posiadania dzieci”

Co sądzi na ten temat jej partner?

Weronika Kostyra 19 marca 2019 13:25
Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Beata Pawlikowska i jej ukochany Amerykanin Danny Murdock od dwóch stanowią zgraną parę. On dla niej zamieszkał w Polsce. Ona także zmieniła swoje życie. Połączyła ich pasja do podróży, poznali się w dżungli, w dawnym mieście Majów w Belize w Ameryce Środkowej. Świetnie dogadują się w  wielu kwestiach. Są między innymi zgodni co do tego, że do szczęścia nie potrzebują dzieci. Podróżniczka wyznała, że w jej poprzednich związkach partnerzy nie akceptowali tego, że nie chce być matką.

Beata Pawlikowska nigdy nie chciała mieć dzieci

Beata Pawlikowska nigdy nie czuła potrzeby posiadania dzieci. Niestety mężczyznom, z którymi się wiązała, trudno to było zrozumieć. „Moim poprzednim partnerom bardzo zależało, żeby mieć dziecko. Zawsze odpowiadałam, że nie jestem jeszcze na to gotowa”, wyznała w rozmowie z Faktem. Na szczęście jej obecny ukochany doskonale ją rozumie. „On lubi dzieci, ale nie chciałby ich mieć, więc jest idealnie. Zgadzamy się w tej kwestii. Do tej pory nie czuję potrzeby posiadania dzieci. Uważam, że mam absolutnie fantastyczne życie i jestem całkowicie wdzięczna za wszystko, co w życiu mam”, powiedziała.

Podróżniczka długo nie miała szczęścia w miłości. Wszystko zmieniło się, kiedy w jej życiu pojawił się Danny Murdock. Zakochani od razu wiedzieli, że łączy ich wyjątkowe porozumienie. Szybko zamieszkali razem. Chociaż oboje byli już dojrzali, ich wspólne życie jest bardzo zgodne. „Wszystko ułożyło się idealnie. Może dlatego, że każde z nas przez pewien czas żyło samotnie, więc wiemy, czym jest wolność, i oboje potrzebujemy przestrzeni. Szanujemy się wzajemnie. To bardzo pomaga w codziennym życiu. Ja bardzo wcześnie wstaję, idę biegać, a potem siadam do pisania nowej książki. Do południa każde z nas jest zanurzone we własnym świecie. Potem razem gotujemy obiad, pieczemy chleb, rozmawiamy, jeździmy rowerami, oglądamy filmy. Fantastycznie dogadujemy się we wszystkich sprawach i szanujemy te rzeczy, w których jesteśmy różni”, powiedziała VIVIE!

Życzymy parze dużo szczęścia razem! 

Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Beata Pawlikowska i Danny Murdock, VIVA! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.