Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa podzieliła się z fanami nowym zdjęciem córeczki

Fani nie mają wątpliwości, po kim dziewczynka odziedziczyła urodę! To cały tata?!

Olga Figaszewska 21 listopada 2019 11:45
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa zamieściła wspólne zdjęcie z córeczką i zachwyciła internautów. Fani gwiazdy są zauroczeni maleństwem i zauważają, że urodę mała Asha-Leigh Presley odziedziczyła po... tacie! 

Córeczka Joanny Krupy - Asha-Leigh Presley. Do kogo jest podobna? 

Gwiazda TVN na początku listopada powitała na świcie swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, zdecydowali się nadać dosyć oryginalne imiona Asha Leigh.

Joanna Krupa nie ukrywa swojego szczęścia i radością dzielić się całym światem. W sieci umieszcza kolejne poruszające  zdjęcia z maleństwem. Gwiazda wygląda kwitnąco, widać, że macierzyństwo dodaje jej niesamowitej energii. Wszyscy zastanawiali się, czy gwiazda pojawi się podczas finału Top Model. Joanna Krupa rozwiała wątpliwości wielbicieli i na Instagramie oświadczyła. 

,,Kochani już niedługo finał @topmodelpolskatvn na @tvn.pl !!! ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę sie opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową! Zastąpi mnie piękna @magda_molek ! Będę z całym sercem z Wami❤️ i oglądać na ziwo z Los Angeles ! Do zobaczenia!". 

Do opisu dodała wspólne zdjęcie z córeczką. Fani nie mają wątpliwości, że maleństwo jest podobne do taty. 

„Malutka jest bardzo podobna do swojego daddy 🥰😁 ”, „Cały tatuś”, „Brawo za decyzje! A dzidzia piękna i te usta 😍!", piszą. 

Też zauważacie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My princess Asha-Leigh Presley Nunes ❤️ photo credit @carmenxoone

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sorry but can’t resist posting pix of my little 👼 Asha-Leigh Presley Nunes #1dayold

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…