Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa podzieliła się z fanami nowym zdjęciem córeczki

Fani nie mają wątpliwości, po kim dziewczynka odziedziczyła urodę! To cały tata?!

Olga Figaszewska 21 listopada 2019 11:45
Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Joanna Krupa zamieściła wspólne zdjęcie z córeczką i zachwyciła internautów. Fani gwiazdy są zauroczeni maleństwem i zauważają, że urodę mała Asha-Leigh Presley odziedziczyła po... tacie! 

Córeczka Joanny Krupy - Asha-Leigh Presley. Do kogo jest podobna? 

Gwiazda TVN na początku listopada powitała na świcie swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, zdecydowali się nadać dosyć oryginalne imiona Asha Leigh.

Joanna Krupa nie ukrywa swojego szczęścia i radością dzielić się całym światem. W sieci umieszcza kolejne poruszające  zdjęcia z maleństwem. Gwiazda wygląda kwitnąco, widać, że macierzyństwo dodaje jej niesamowitej energii. Wszyscy zastanawiali się, czy gwiazda pojawi się podczas finału Top Model. Joanna Krupa rozwiała wątpliwości wielbicieli i na Instagramie oświadczyła. 

,,Kochani już niedługo finał @topmodelpolskatvn na @tvn.pl !!! ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę sie opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową! Zastąpi mnie piękna @magda_molek ! Będę z całym sercem z Wami❤️ i oglądać na ziwo z Los Angeles ! Do zobaczenia!". 

Do opisu dodała wspólne zdjęcie z córeczką. Fani nie mają wątpliwości, że maleństwo jest podobne do taty. 

„Malutka jest bardzo podobna do swojego daddy 🥰😁 ”, „Cały tatuś”, „Brawo za decyzje! A dzidzia piękna i te usta 😍!", piszą. 

Też zauważacie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My princess Asha-Leigh Presley Nunes ❤️ photo credit @carmenxoone

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sorry but can’t resist posting pix of my little 👼 Asha-Leigh Presley Nunes #1dayold

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.