O TYM JEST GŁOŚNO!

Joanna Krupa dwa tygodnie po porodzie na imprezie w Hollywood

Zobacz, jak prezentowała się modelka

Konrad Szczęsny 18 listopada 2019 16:44

Mimo że urodziła pierwsze dziecko dwa tygodnie temu, już postanowiła wrócić do życia towarzyskiego. W miniony weekend Joanna Krupa zdecydowała się na wyjście z przyjaciółkami do jednego z barów w Hollywood. Wybrała na tę okazję czarną obcisłą sukienkę, która podkreśliła jej kształty. Czy prowadzącej „Top model” już udało się wrócić do formy po urodzeniu córki?

Joanna Krupa na imprezie w Hollywood po urodzeniu dziecka

Joanna Krupa 3 listopada 2019 roku poinformowała za pośrednictwem swoich profili społecznościowych, że została po raz pierwszy mamą. Modelka urodziła córeczkę, której wraz z mężem, Douglasem Nunesem, zdecydowali się nadać dosyć oryginalne imiona Asha Leigh.

Podekscytowana prowadząca „Top model” zamieszczała później urocze zdjęcia z dzieckiem i podkreślała, że nie może się nią nacieszyć. Relacjonowała niemal każdą chwilę po narodzinach, aż do momentu, w którym obie – mama i córka – znalazły się w domu.

Dwa tygodnie po tym, jak dziewczynka przyszła na świat, Joanna Krupa zdecydowała się na pierwsze publiczne wyjście. Wraz z przyjaciółkami wybrała się na kolację do hollywoodzkiego baru. Na tę okazję wybrała prostą stylizację: czarną obcisłą sukienkę bez ramion z głębokim dekoltem, która podkreśliła jej sylwetkę. Do tego dobrała czarne szpilki.

Zdjęcie, które zamieściła z tej okazji na swoim InstaStories, podpisała:

„Dwa tygodnie po urodzeniu dziecka - to dobry powód na wspólne wyjście mam”. Modelka pozuje na nim ze swoimi przyjaciółkami. 

Internauci o zdjęciach Joanny Krupy

Fani podkreślają, że prowadząca „Top model” prezentuje się zjawiskowo. Po nadprogramowych ciążowych kilogramach nie ma śladu. Figura Joanny Krupy zachwyca.

„Jak zwykle perfekcyjna!”, „Asia prezentuje się świetnie”, „Aż trudno oderwać od niej wzrok”, piszą podekscytowani.

Zdjęcia z pierwszego wyjścia Joanny Krupy po porodzie możesz zobaczyć w galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.