Modelka podobno już podjęła decyzję

Gabriela Czernecka 6 listopada 2019 17:53

Finał Top Model bez Joanny Krupy? Modelka 2 listopada  po raz pierwszy została mamą. Fani masowo gratulowali gwieździe na Instagramie, ale pojawiło się kilka komentarzy dotyczących dalszych losów programu Top Model. Joanna Krupa jest główną jurorką i prowadzącą show. Nic dziwnego, że fani zastanawiają się, czy finał Top Model odbędzie się bez niej. Modelka podobno już podjęła decyzję. Jaką?

Joanna Krupa finał Top Model

Joanna Krupa 2 listopada po raz pierwszy została mamą. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Dodała trzy fotografie, na których pokazała swoją córeczkę. Jurorka Top Model nie ukrywała swojej ekscytacji. Od jakiegoś czasu opatrywała zdjęcia podpisami, w których wyznawała, że nie może doczekać się chwili narodzin dziecka. Jej marzenie kilka dni temu się spełniło. Szybko pojawiło się jednak pytanie, co dalej z Top Model. Czy Joanna Krupa pojawi się na finale show?

Finał Top Model już 25 listopada, ale okazuje się, że modelka miała sporo czasu, by przemyśleć tę decyzję. Jak podaje pudelek.pl, powołując sie na odpowiedź osoby związanej z produkcją: „Ma już kupiony bilet, jednak czekamy, co zdecyduje Joanna. Asia chce przylecieć, ale wszystko zależy od tego, jak będą się obie czuły”, czytamy.

Wygląda na to, że producenci programu brali już wcześniej pod uwagę to, że Joanna Krupa być może nie pojawi się na finale programu. Fani liczą jednak, że gwieździe uda się przyjechać do Polski i poprowadzić ostatni odcinek modowego show. A w oczekiwaniu na finał Top Model Joanna Krupa każdą chwilę spędza ze swoją córeczką, Ashą-Leigh Presley, której zdjęcia chętnie wrzuca na Instagram. Zobaczcie je w naszej galerii.  

1/5
Córka Joanny Krupy, Asha-Leigh Presley Nunes
Copyright @Instagram
1/5

„Absolutnie nie chcę, żeby moje małżeństwo rozpadło się tylko dlatego, że mamy dziecko. Myślę, że oboje musimy mocno nad tym pracować, żeby znaleźć czas dla siebie, pójść na randkę, na kolację we dwoje. Dla mnie dziecko jest ważne, ale mąż również”, mówiła Joanna Krupa.

2/5
Córka Joanny Krupy, Asha-Leigh Presley Nunes
Copyright @Instagram
2/5

Jeśli wierzyć informacjom sprzed miesięcy, o prawidłowy przebieg porodu modelki zadbali lekarze ze szpitala Cedars-Sinai, który znajduje się w Los Angeles.

3/5
Córka Joanny Krupy, Asha-Leigh Presley Nunes
Copyright @Instagram
3/5

„Mogę powiedzieć tylko tyle, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami”, napisała Joanna Krupa na Instagramie, ogłaszając narodziny córeczki. 

4/5
Córka Joanny Krupy, Asha-Leigh Presley Nunes
Copyright @Instagram
4/5

Wybór imienia nie był łatwy dla przyszłych rodziców. Joanna Krupa przyznała, że ona i jej mąż mieli zupełnie inne pomysły i przed podjęciem ostatecznej decyzji stoczyli kilka kłótni.

5/5
Córka Joanny Krupy, Asha-Leigh Presley Nunes
Copyright @Instagram
5/5

Radosną nowiną podzielił się z fanami na Instagramie także mąż Joanny Krupy, Douglas Nunes. „Asha Leigh Nunes ze swoją niesamowitą mamą. To kompletnie nowy początek dla nas wszystkich”, napisał świeżo upieczony tata. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.