Joanna Krupa, Top model
Fot. X-news/TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa nie pojawi się w finale Top model!

Z jakiego powodu?

Sabina Zięba 19 listopada 2019 20:32
Joanna Krupa, Top model
Fot. X-news/TVN

Od momentu, gdy 2 listopada Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą, nie milkną komentarze odnośnie tego, czy znana modelka pojawi się w finale emitowanego w telewizji TVN programu Top model, gdzie jest główną jurorką oraz prowadzącą show. Teraz gwiazda opublikowała specjalne oświadczenie.

Kto zastąpi Joannę Krupę w Top model?

Finał Top Model już 25 listopada. Tym razem o wygraną zawalczą nie trzy, a cztery osoby. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ okazuje się, że nie poprowadzi go Joanna Krupa. Modelka poinformowała o swojej nieobecności na Instagramie. Powodem jest oczywiście niedawno narodzona córka, Asha-Leigh Presley.

Gwiazda napisała: „Cześć kochani! W najbliższy poniedziałek jest wielki finał Top Model. Kochani, z ogromną przykrością, niestety, nie będę na finale, bo jak wiecie, dopiero zostałam mamą i moja malutka będzie miała dopiero trzy tygodnie. Zdecydowałam, że nie zostawię jej w domu z opieką i moim mężem ani jej nie będę brała tyle kilometrów do Polski, bo jeszcze jest za malutka. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową!”. Równocześnie poinformowała, że zastąpi ją... Magda Mołek.

Myślicie, że dziennikarka poradzi sobie jako prowadząca Top model?  

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.