Joanna Krupa, Top model
Fot. X-news/TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Krupa nie pojawi się w finale Top model!

Z jakiego powodu?

Sabina Zięba 19 listopada 2019 20:32
Joanna Krupa, Top model
Fot. X-news/TVN

Od momentu, gdy 2 listopada Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą, nie milkną komentarze odnośnie tego, czy znana modelka pojawi się w finale emitowanego w telewizji TVN programu Top model, gdzie jest główną jurorką oraz prowadzącą show. Teraz gwiazda opublikowała specjalne oświadczenie.

Kto zastąpi Joannę Krupę w Top model?

Finał Top Model już 25 listopada. Tym razem o wygraną zawalczą nie trzy, a cztery osoby. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ okazuje się, że nie poprowadzi go Joanna Krupa. Modelka poinformowała o swojej nieobecności na Instagramie. Powodem jest oczywiście niedawno narodzona córka, Asha-Leigh Presley.

Gwiazda napisała: „Cześć kochani! W najbliższy poniedziałek jest wielki finał Top Model. Kochani, z ogromną przykrością, niestety, nie będę na finale, bo jak wiecie, dopiero zostałam mamą i moja malutka będzie miała dopiero trzy tygodnie. Zdecydowałam, że nie zostawię jej w domu z opieką i moim mężem ani jej nie będę brała tyle kilometrów do Polski, bo jeszcze jest za malutka. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową!”. Równocześnie poinformowała, że zastąpi ją... Magda Mołek.

Myślicie, że dziennikarka poradzi sobie jako prowadząca Top model?  

Joanna Krupa, Viva! 18/2019
Fot. Zdjęcia Michal Kar

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.