księżna Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Aresztowanie w rodzinie Meghan Markle! Szwagier księżnej uderzył w twarz niepełnosprawną żonę

Markowi Phillipsowi nie spodobała się prośba partnerki

Rafał Kowalski 27 grudnia 2020 13:48
księżna Meghan
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Złe relacje z ojcem, przyrodnim rodzeństwem i byłym mężem to tylko początek rodzinnych problemów Meghan Markle. Bo choć książę Harry wydaje się być jej najbardziej oddanym przyjacielem i partnerem, to z dużą częścią pozostałych krewnych 39-latka wydaje się wyglądać dobrze jedynie na archiwalnych zdjęciach... Teraz do grona bliskich księżnej, którzy nie mają ani dobrych relacji z nią, ani dobrej prasy, dołączył Mark Phillips.

Szwagier Meghan Markle zatrzymany przez policję

Jak doniósł niedawno Daily Mail, 62-letni Mark Phillips miał kilka dni temu uderzyć w głowę swoją żonę (przyrodnią siostrę Meghan), która na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim. Samantha Phillips według relacji portalu poprosiła męża o pomoc w skorzystaniu z toalety. Szwagrowi księżnej Sussex nie spodobał się fakt, że ukochana miała pilną potrzebę późno w nocy.

Według sporządzonego raportu 62-latek chwilę po akcie przemocy uciekł z domu. Zawiadomiona przez Samanthę Phillips policja odnalazła mężczyznę, zatrzymała i zamknęła  w areszcie. Po sporządzeniu odpowiednich notatek i zebraniu zeznań 62-latek został wypuszczony na wolność. Teraz oczekuje na proces za stosowanie przemocy domowej. To według Daily Mail nie pierwszy raz, kiedy między szwagrem Meghan a jej siostrą przyrodnią doszło do sprzeczki.

Czy żona Harry’ego zainteresuje się sprawą i pomoże w jakiś sposób przyrodniej siostrze? Na razie nic o takim geście nie wiadomo… Samantha Markle wielokrotnie wypowiadała się publicznie nieprzychylnie o Meghan. W programie Inside Edition przekonywała między innymi, że była pewna, że księżna skłóci brytyjską rodzinę królewską. „Mówiłam to wcześniej... jeśli potrafiła rozbić naszą rodzinę, to samo zrobi z waszą. Wtedy świat mnie krytykował. Zarzucano mi, że jestem zazdrosna, a ja po prostu byłam szczera. Kocham ją, jest moją siostrą, ale dobroczyńcy tak się nie zachowują. […] To bolesne dla naszej rodziny, kiedy na to patrzymy, bo myślałam, że zjednoczymy się i zostaną poczynione ku temu kroki. Okazało się, że stworzyła podziały z każdej strony, nie mogę zrozumieć, jak mogła do tego dopuścić”, słuchaliśmy z ust Samanthy.

Mamy nadzieję, że 2021 przyniesie poprawę w relacji Meghan i jej siostry, a także sprawi, że uwolni się ona od toksycznego męża. 

Mark Phillips, szwagier Meghan Markle
Fot. Polk County Sheriff

księżna Meghan
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.