Księżna Meghan, książę Harry, Archie
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry opublikowali wyjątkową kartkę świąteczną. Tak teraz wygląda Archie!

Rodzinne zdjęcie małżeństwa Sussex podbija sieć

Ksenia Krasko 24 grudnia 2020 15:52
Księżna Meghan, książę Harry, Archie
Fot. Dominic Lipinski - WPA Pool/Getty Images

Pomimo faktu, że Meghan i Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków członków rodziny królewskiej, pewne tradycje jednak zachowali. W sieci pojawiła się ich kartka świąteczna, którą opublikowała organizacja charytatywna Mayhew. Pomysł małżeństwa Sussex na życzenia zdecydowanie wyróżnia się na tle innych królewskich kartek, ale największe emocje wzbudza oczywiście Archie, który po raz ostatni widziany był w maju tego roku.

Świąteczna kartka księżnej Meghan i księcia Harry’ego

Tegoroczna kartka świąteczna księżnej Meghan i księcia Harry’ego jest niezwykła z kilku powodów. Przede wszystkim, zamiast tradycyjnej fotografii, para zdecydowała się na fantazyjny rysunek, wykonany na podstawie ich rodzinnego zdjęcia. Udane ujęcie to podobno zasługa matki Meghan, Dorii Ragland.

Małżeństwo Sussex pozuje do zdjęcia wraz z synkiem Archiem, co wywołało spore emocje, ponieważ para bardzo dba o prywatność swojego dziecka. Jak zwrócili uwagę internauci, chłopiec szybko rośnie i coraz bardziej przypomina ojca, a to za sprawą rudych włosów, zdecydowanie odziedziczonych po Harrym.

Na kartce nie mogło zabraknąć czworonożnych przyjaciół pary, ponieważ życzenia Meghan i Harry’ego opublikowano na portalu organizacji Mayhew, pomagającej zwierzętom. Jej patronką jest właśnie księżna Sussex, która nie ukrywa, że jest zwolenniczką adopcji zwierząt ze schronisk i gorąco do tego namawia.

„W tym roku nasza rodzina przekazała darowizny kilku organizacjom charytatywnym: lokalnej kalifornijskiej organizacji, która pomaga bezdomnym rodzinom, organizacji wspierającej dobrostan zwierząt, oraz funduszowi, który wspiera edukację dzieci i walkę z ubóstwem w Ugandzie”, przekazała księżna.

Tegoroczne Boże Narodzenie jest dla pary wyjątkowe, przede wszystkim dlatego, że nie spędzą tych dni w gronie innych royalsów. Podobno cieszą się na spokojne święta w zaciszu domowym, a jedyną osobą, jaka ich odwiedzi, będzie mama Meghan. 

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce z 2020 roku

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce z 2019 roku

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.