Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

Olga Figaszewska 1 sierpnia 2017 16:35
Anna Lewandowska, karmienie piersią
Fot. Instagram/@Anna Lewandowska

Anna Lewandowska po raz kolejny wzbudziła kontrowersje. Trenerka opublikowała zdjęcie, na którym karmi piersią!

 

Zobacz też: Poważne zmartwienie Anny Lewandowskiej. Przez opiekę nad córką nie może...

 

Anna Lewandowska karmi naturalnie

Anna Lewandowska udowadnia, że można być dobrą matką i żyć aktywnie. Wymaga to od niej dobrej organizacji i samozaparcia. Dyskusje o tym, czy karmi naturalnie trwają od momentu, gdy mała Klara pojawiła się na świecie. Tym razem, trenerka podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem, czym ucięła wszelkie spekulacje. Tak. Anna Lewandowska pokazała jak karmi piersią małą Klarę. I zrobiła to w słusznej sprawie. 1 sierpnia rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią.  Młoda mama postanowiła, że w ten sposób włączy się w akcję Fundacji „Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca”, propagującej naturalne karmienie i wspierającej tworzenie miejsc przyjaznym mamom oraz ich maluchom.  

 

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy, czyli idealna współczesna rodzina! Tak dzielą się obowiązkami

 

Apel Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska opatrzyła urocze zdjęcie obszernym opisem, w którym podkreśla istotną rolę karmienia piersią w budowaniu bliskiej relacji ze swoim dzieckiem.

 

„Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek 😌Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale rownież naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności ...😍”, napisała.

 

Zobacz też: Zobacz, jak wypoczywa Anna Lewandowska! Zdradziła, w jaki sposób zwraca się do swojego męża...

 

Co więcej, trenerka apeluje do kobiet, by wspierały się wzajemnie, niezależnie od tego, jakie metody wychowawcze wybierają. Ania podkreśliła, że zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystkie chcą czy mogą karmić naturalnie. Przede wszystkim, liczy się zdrowie maleństwa.


„Wiem jednak, że są kobiety, które zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje. Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM🙌🏻. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech ❤️😍👶🏻❤️❤️❤️❤️❤️”, zakończyła swój wpis trenerka.

 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Zobacz też: To zdjęcie poruszyło fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka wyznała, że...

 

Fanki Ani nie kryją zachwytu i zaskoczenia. Nikt nie spodziewał się, że zdecyduje się na opublikowanie w sieci tak intymnego zdjęcia. Apel Lewandowskiej uruchomił lawinę pozytywnych komentarzy, w których matki dzielą się ze sobą doświadczeniami.


„Bardzo mądrze powiedziane ❤ wszystkiego dobrego dla wszystkich mam!”, komentuje jedna z kobiet.

 

„Karmienie piersią jak dla mnie to cudowna sprawa ta czułość, bliskość i ten czas tylko mój i mojego dziecka przekonałam się o tym przy pierwszej córce i doznaje tego szczęścia teraz przy drugiej... Wspaniały post który nie potępia wręcz dodaje otuchy a zarazem gratuluje matkom karmiącym 😉 Brawo Ty !!! 😘😍💪💪💞”, wtóruje jej kolejna.

 

Zdjęcie skomentował sam Robert Lewandowski!

Robert Lewandowski
Fot. Instagram Anna Lewandowska

 

Polecamy też: Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.