Sabina Zięba 23 lipca 2017 20:30
1/6
Anna Lewandowska,Robert Lewandowski, Lewandowscy wolny czas
Copyright @Facebook Anna Lewandowska/Robert Lewandowski
1/6

Od momentu narodzin Klary, życie Anny i Roberta Lewandowskich przybrało na intensywności. Oprócz zajmowania się nowym członkiem rodziny, trenerka stara się wrócić do formy sprzed ciąży, natomiast Robert ciągle rozwija swoją karierę piłkarską. Od 16 lipca sportowiec spędza czas daleko od rodziny i jest to ich dotychczasowa najdłuższa rozłąka. Piłkarz wraz z Bayernem Monachium rozegra dwa spotkania w Chinach. W tym czasie dietetyczka wybrała się w inną podróż...

Polecamy też: To zdjęcie poruszyło fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka wyznała, że...


Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska wraz z przyjaciółkami i córką od kilku dni wypoczywa nad Jeziorem Tegernsee w Bawarii. Szczegółowo relacjonuje swój pobyt dzieląc się z fanami zdjęciami na Instagramie. Pokazuje swoje spacery, śniadania, a także ćwiczenia nad brzegiem jeziora. Aby Robert Lewandowski był spokojny nagrywa również mnóstwo filmików. Ostatni z nich zwrócił szczególną uwagę obserwatorów. To właśnie w nim dowiadujemy się, jak trenerka zwraca się do swojego męża!

Polecamy też: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

Podczas przechadzki nad Tegernsee wraz z przyjaciółką Olą Dec oraz menedżerką Moniką Rebizant nagrała krótkie pozdrowienia, w których zapewnia: "My sobie spacerujemy. Łapiemy chwile i... Lewciu wszystko control", natomiast jej przyjaciółka dodaje: "Under control". W innych nagraniach Anna również dziękuje towarzyszkom podróży, że w czasie, gdy one zajmują się Klarą, ona może spokojnie potrenować. A w naszej galerii możecie obejrzeć zdjęcia z podróży Anny Lewandowskiej. Zobaczcie, jak się prezentuje w wakacyjnych stylizacjach!

2/6
Copyright @Instagram
2/6

Na tym zdjęciu Anna Lewandowska pochwaliła się sportowymi butami Nike Classic Cortez Premium (379zł) oraz sportowym golfem włoskiej marki MSGM (159$ czyli około 570zł).

Polecamy też: Romantyczna randka Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, jak cieszą się swoim uczuciem!

3/6
Copyright @Instagram
3/6

Na trening nad brzegiem jeziora Tegernsee w Bawarii, trenerka wybrała stanik sportowy oraz top marki Nike. Już od 2014 roku Anna jest ambasadorką tej marki.

Polecamy też: Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na gorące wakacje. Tak wypoczywają młodzi rodzice!

4/6
Copyright @Instagram
4/6

W niedzielę 23 lipca Anna pokazała zdjęcie podczas wypoczynku z córką.

Polecamy też: Lewandowska, Glik, Boruc... Jakie kostiumy kąpielowe noszą polskie WAGs?

5/6
Copyright @Instagram
5/6

Dietetyczka pozuje do zdjęć nie tylko w sportowych stylizacjach. Pokazała się również w bluzce koszulowej w jednym kolorze w stylu boho oraz modnych beżowych klapkach.

Polecamy też: Kinga Rusin o Annie Lewandowskiej w bikini: „Patrząc na Ciebie, nigdy bym do tego nie dopuściła”

6/6
Copyright @Instagram
6/6

To zdjęcie z przyjaciółkami Anna podpisała: "Bo w życiu piękne są takie chwile".

Polecamy też: „Chyba zaryzykuję z tak...’’. Czy Katarzyna Zielińska podejmie wyzwanie Anny Lewandowskiej?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?