A oprowadzi Was po nim Anna Dereszowska...

Rafał Kowalski 16 grudnia 2018 11:27

Jeśli kochasz podróżować i imponują Ci wyjątkowe wnętrza to ten hotel jest dla Ciebie!  Wyobraź sobie lazur jeziora, malownicze szczyty pokryte śniegiem i tropikalne rośliny - wszystko w jednym miejscu, oddalonym od Polski jedynie o 1500 km. To okolice Jeziora Como we Włoszech - kiedyś ulubionego miejsca wypoczynku europejskiej arystokracji, dziś wakacyjna miejscówka gwiazd filmu i polityki... To tutaj ma swą willę George Clooney, tu wypoczywa Ronaldo z rodziną oraz Richard Branson.

Nad jeziorem Como mieści się także jeden z najpiękniejszych hoteli w Europie. Anna Dereszowska odwiedzi - prowadzony od stu lat przez szwajcarski klan Bucherów - Grand Hotel Villa Serbelloni. Wspaniały monumentalny budynek, położony nad brzegiem jeziora, może się poszczycić najpiękniejszym widokiem, najlepszą kuchnią molekularną i najznamienitszymi gośćmi.

Aktorka zatrzyma się w apartamencie Winstona Churchilla, wraz z szefem kuchni zrobi lody z ciekłym azotem, pozna tajniki zawodu maitre d'hotel, a także będzie podróżować... hydroplanem. A kiedy będziecie mogli obejrzeć odcinek programu, w którym aktora pokaże całą okolicę? Odpowiedź w galerii.  

 

1/5
Hotele marzeń
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Do hotelu zjeżdżają goście z całego świata

2/5
"Hotele marzeń" - zdjęcia z odcinka
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Wnętrza też robią wrażenia

3/5
Hotele marzeń
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Okolica jest bardzo luksusowa

4/5
Hotele marzeń
Copyright @Materiały prasowe
4/5

O tym, jak wokół posiadłości jest pięknie przekonacie się dziś o 15:20

5/5
Hotele marzeń
Copyright @Materiały prasowe
5/5

Program "Hotele marzeń" w Travel Chanel prowadzi Anna Dereszowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.