Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Anna Lewandowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

Weronika Kostyra 13 lipca 2017 15:45
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, córka Roberta Lewandowskiego
Fot. Facebook @Anna Lewandowska

Tego lata, jak co roku Anna Lewandowska zamierza poprowadzić obóz treningowy. Fakt, że dwa miesiące temu urodziła dziecko, nie jest dla niej wymówką. Trenerka nie zwalniała tempa przez całą ciążę, była cały czas aktywna. Po porodzie pozwoliła sobie na chwilę odpoczynku, ale już wraca do pracy i dawnej aktywności.

Polecamy też: Robert Lewandowski drży o zdrowie żony i córki? Piłkarz wydaje fortunę na ochronę

Anna Lewandowska zabiera córkę do pracy

Pod koniec sierpnia Anna Lewandowska poprowadzi tygodniowy obóz kondycyjny w Starej Wsi. W tym roku będzie odpowiedzialna za część teoretyczną. Kadra trenerska składa się poza nią z kilku osób, więc będzie miała czas zająć się córeczką, którą zabiera ze sobą. Świeżo upieczona mama nie wyobraża sobie rozłąki, poza tym karmi piersią i jest to dla nie bardzo ważne, jak podał „Flesz”.

Chętnych nie brakuje. 100 miejsc na obóz Anna Lewandowska sprzedała w ciągu doby, mimo że jedno miejsce kosztuje 2900 złotych. W cenę wliczone są treningi, wykłady, zdrowe posiłki według przepisów Anny Lewandowskiej, konsultacje oraz odnowa biologiczna.

Trenerka jest niezwykle podekscytowana powrotem do pracy. Na swoim Instagramie napisała:

„Przed nami letnia edycja Camp by Ann. Jestem szczęśliwa, że znowu się z Wami spotkam, to dla mnie największa wartość, że spędzimy wspólnie czas. Jak zawsze wykorzystamy na lepsze poznanie samych siebie. Wiem ile osób chciało pojechać na tą edycję i bardzo za to Wam dziękuję, jednak na ten moment już wszystkie 100 miejsc zostało wyprzedane. Dziękuje Wam z całego serca! Tęskniłam!”

Obóz potrwa od 27 sierpnia do 3 września w ośrodku wybudowanym w stylu japońskim „Dojo Stara Wieś”. Anna Lewandowska gwarantuje na nim „solidną dawkę różnorodnych form aktywności fizycznej, dużą porcję wiedzy i motywacji”.

Zobacz także: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?