Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna i Robert Lewandowscy, czyli idealna współczesna rodzina! Tak dzielą się obowiązkami

Gabriela Czernecka 1 sierpnia 2017 06:30
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na wakacjach
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy stanowią jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami. Niedawno Robert Lewandowski wyjechał do Chin, gdzie spędzi prawie dwa tygodnie na przygotowaniach do wyjazdu na turniej Audi Cup. W między czasie Anna Lewandowska stara się wrócić do formy sprzed ciąży. Para znajduje także chwile, by między zawodowymi wyzwaniami znaleźć czas na chwilę dla siebie. 

Zobacz też: Ile Robert Lewandowski zarabia w godzinę? Ta kwota zwala z nóg!

Wakacje Lewandowskich

Od momentu narodzin Klary Lewandowskiej, życie Anny i Roberta toczy się bardzo intensywnie. Anna Lewandowska pokazuje jak wraca do formy sprzed ciąży, a Robert rozpoczął przygotowania do sezonu piłkarskiego. 16 lipca piłkarz wyjechał do Chin, gdzie wraz z z Bayernem Monachium rozegra dwa spotkania.  W tym czasie Anna Lewandowska udała się na krótki wypoczynek z przyjaciółkami, Olą Dec oraz Monika Rebizant. Oczywiście trenerce towarzyszyła córeczka Klara. Panie na swoich Instagramach zamieściły wspólne zdjęcia z nad Jeziora Tegernsee w Bawarii. Patrząc na zdjęcia nikt nie ma wątpliwości, że wypoczynek w pełni się udał.

Wakacje z przyjaciółkami miały ułatwić Annie Lewandowskiej chwilowe rozstanie z mężem. Dotychczas była to ich najdłuższa rozłąka. Para postanowiła tak zorganizować czas, by znaleźć choć chwilę, by móc nacieszyć się swoim towarzystwem. Anna i Robert Lewandowscy dodali właśnie wspólne zdjęcie z córką. „Dobrze być w domu”, podpisał fotografię piłkarz. Robert Lewandowski zaledwie wczoraj wrócił z Chin. Spotkanie z córeczką i żoną po tej rozłące uczcił zdjęciem w sieci. Takim towarzystwem nie nacieszy się zbyt długo, gdyż już we wtorek wraca na murawę. Anna Lewandowska będzie mogła kibicować mężowi z trybun, gdy ten wraz ze swoją drużyną (Bayernu) zmierzy się z Liverpoolem podczas turnieju Audi Cup.

Polecamy też: Te gesty świadczą o ich wielkiej miłości! Jak Anna reagowała na gole Roberta Lewandowskiego?

Anna Lewandowska kibicuje Robertowi

Anna Lewandowska 28 sierpnia rozpoczyna swój obóz w „Dojo Stara Wieś”. Trenerka już zapowiedziała, że  w tym roku zamierza wspierać uczestników obozu tylko wiedzą teoretyczną, by mieć czas także dla córki. Żona Roberta Lewandowskiego zaledwie dwa miesiące temu została mamą. Trenerka będzie zajmowała się uczestnikami obozu, a wolne chwile spędzała z córką. W opiece będzie jej pomagała mama, Maria Stachurska. 

Przypomnimy, że zaledwie kilka dni temu, Anna Lewandowska zamieściła wyjątkowe zdjęcie z mężem. Trenerka opublikowała wówczas na Instagramie romantyczne zdjęcie, a jego podpis nie pozostawia złudzeń, że mimo kilku dni rozłąki, już tęskni za ukochanym mężem: Moja miłość” , podpisała fotografię. Fani nie kryli zachwytu nad zdjęciem Lewandowskiej, która zawsze wiernie kibicuje mężowi. Często możemy wypatrzeć ją na piłkarskich trybunach, gdzie w towarzystwie najbliższych mocno trzyma kciuki za ukochanego. 

Zobacz także: Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?