Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska na słodkim zdjęciu z dzieciństwa: „Klara to cała pani”, twierdzą fanki

Musicie to zobaczyć!

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2020 20:45
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna i Robert Lewandowscy niedługo powitają na świecie drugie dziecko, ale teraz całą swoją uwagę poświęcają Klarze. Trenerka przez dłuższy czas starała się nie pokazywać twarzy swojej córeczki, ale niedawno to się zmieniło. A gdy pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, stało się jasne, do kogo jest podobna mała Klara!

Anna Lewandowska na zdjęciu z dzieciństwa

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami wzruszającym wspomnieniem z okazji Dnia Babci. Opublikowała na swoim Instagramie niezwykłe fotografie, do których pozuje właśnie z ukochaną babcią. Na jednym ze zdjęć trenerka ma kilka lat – i to ujęcie wywołało poruszenie wśród obserwatorów.

„Dzień Babci. Naszych kochanych, ciepłych, wspaniałych i jedynych”, napisała trenerka pod wspólnym zdjęciem. „Z okazji tak pięknego święta wszystkim babciom chciałabym życzyć zdrowia, uśmiechu, pociechy i radości z wnuków i samych kolorowych dni. Moja babcia Jola – najwspanialsza nauczyła mnie wielu rzeczy”, wyznała Anna Lewandowska.

„Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie z dzieciństwa z Waszymi babciami w roli głównej? Napiszcie i ukochajmy dzisiaj nasze babcie bardzo bardzo mocno!”, zaapelowała do fanów.

Oprócz ciepłych życzeń zarówno dla babci trenerki, jak i wszystkich babć, w komentarzach nie brakowało opinii, że Klara jest uderzająco podobna do swojej mamy! „To cała pani!”, zauważają wielbicielki. Komplementują również wspaniałą formę nestorki rodu i podkreślają, że sama Anna Lewandowska podobna jest właśnie do niej.

Czy Klara rzeczywiście bardziej przypomina mamę, czy jednak tatę, Roberta Lewandowskiego? 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.