Lewandowska Anna, brzuch 5 miesiąc ciąży
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
ze świata urody

Anna Lewandowska pozuje do zdjęcia rozczochrana i bez makijażu!

Co takiego się wydarzyło?

Marta Cieplak 17 stycznia 2020 12:15
Lewandowska Anna, brzuch 5 miesiąc ciąży
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, która słynie ze zdjęć w nienagannej fryzurze i makijażu, zaskoczyła swoich fanów fotografią, na której widać, że jest bardzo zmęczona, a do tego rozchochrana i bez grama makijażu! Wydawać by się mogło to, że jest po treningu, ale okazuje się, że rzeczywistość jest zupełnie inna – trenerka przyznała się fanom, że nie spała przez ostatnie trzy noce! Co się stało?

Zmęczona Anna Lewandowska bez makijażu

Na zdjęciu widać uśmiechniętą twarz gwiazdy, ale nawet pozytywne nastawienie nie może ukryć kilkudniowego braku snu. Okazuje się, że Ania od trzech dni czuwa co noc przy Klarze, która się rozchorowała.

Nie przestaje mnie zadziwić to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! Pewnie też czasami się nad tym zastanawiacie, napisała.

Dodała też, że Robert Lewandowski wspiera ją w opiece nad chorą córeczką: „Wsparcie taty – bezcenne!”.

Fani zasypują Anię komentarzami z życzeniami zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia. Do tego piszą też o swoich doświadczeniach z chorobami dzieci i wspierają trenerkę jak tylko mogą. My też życzymy by Klara jak najszybciej nabrała sił, a Ania mogła się porządnie wyspać. Szczególnie, że w ciąży kobiety potrzebują więcej odpoczynku niż zwykle! 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.