Internautki nie zostawiły na niej suchej nitki..

Gabriela Czernecka 2 stycznia 2020 15:49

Anna Lewandowska święto Bożego Narodzenia 2019 oraz Nowy Rok spędziła wraz z mężem na rajskiej wyspie. Małżeństwo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji. Na ich social mediach co rusz pojawiają się piękne fotografie z plaży. Mimo to, trenerka fitness nie odpuszcza ćwiczeń i na jednym ze zdjęć pokazała ciążowy brzuszek, a pod każdym postem porusza różne kwestie. Pod jednym z nich opisała zdrowie odżywianie, ale fanki szybko zwróciły uwagę na coś innego i... wybuchła burza!

Burza pod postem Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska opublikowała nową fotografię, na której pozuje na plaży z arbuzem w dłoniach. Egzotyczny owoc nie pojawił się tam przypadkiem, bowiem w ten sposób trenerka postanowiła zachęcić obserwatorki do zdrowego odżywiania się, zwłaszcza będąc w ciąży: „Nowy Rok to nowy rozdział, nowe podejście do rożnych spraw. Chciałabym przypomnieć, jak ważną rolę w naszym życiu zajmuje prawidłowe żywienie. Zwłaszcza będąc w ciąży. Niewątpliwie, świadome podejście do tego tematu będzie najlepszym prezentem, jaki możemy sprawić sobie lub dziecku”, napisała na Instagramie.

Fanki Ani Lewandowskiej zwróciły jednak uwagę na coś innego - jej piękną opaleniznę. I to właśnie ona skłoniła internautki do dyskusji na ten temat. Wiele z nich stwierdziło, że opalanie natryskowe, z którego korzysta żona Roberta Lewandowskiego, jest bardzo niezdrowe dla kobiet w ciąży, inne stanęły z kolei w obronie trenerki: „Nie ma ogólnych przeciwwskazań do opalania w ciąży, chyba, że lekarz stwierdził coś innego”, pisze jedna z nich. „Wszystko zależy od preparatów jakich się używa do takiego opalania. A co jak co, ale Ania raczej nie używa jakiegoś pierwszego, lepszego badziewia, tylko coś najwyższej jakości”, dodaje druga.

A Wy, co o tym myślicie?  

1/5
Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Copyright @Instagram
1/5

Anna Lewandowska przebywa właśnie na rajskich wakacjach z mężem Robertem i córką Klarą.

2/5
Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Copyright @Instagram
2/5

Gwiazda chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z wakacji.

3/5
Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Copyright @Instagram
3/5

Trenerka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym eksponuje swoje ciążowe krągłości.

4/5
Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Copyright @Instagram
4/5

Fanki Ani Lewandowskiej zwróciły jednak uwagę na coś innego - jej piękną opaleniznę. I to właśnie ona skłoniła internautki do dyskusji na ten temat.

5/5
Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Copyright @Instagram
5/5

Jak na razie gwiazda nie zabrała głosu w tej sprawie.

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.