Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tak seksowni jeszcze nie byli! Zawstydziliby nawet samego Greya!

Zobacz zdjęcia Ani i Roberta Lewandowskich!

Olga Figaszewska 29 maja 2019 19:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy tworzą prawdziwą power couple. Są dla siebie największą motywacją i wsparciem w osiąganiu kolejnych celów. O swoim szczęściu i miłości mówią głośno. Zakochani niedawno udzielili wywiadu jednemu z niemieckich magazynów. Rozmowę ilustrowała sensualna sesja zdjęciowa. Ania i Robert sukcesywnie dzielą się ze swoimi fanami kolejnymi zniewalającymi kadrami! Najnowsze zdjęcie opublikowane przez trenerkę zachwyciło jej wielbicielki. W takim wydaniu Ani i Roberta jeszcze nikt nie widział!

Anna i Robert Lewandowscy na wyjątkowej fotografii

Niektórzy sugerują, że na tym kadrze Anna i Robert Lewandowscy wyglądają niczym Anastasia Steele i Christian Grey! Fotografia pochodzi z niemieckiej Gali. Na łamach magazynu małżeństwo opowiedziało o swojej relacji, rodzicielstwie i karierze. Nie zabrakło intymnych wyznań.

„Czas, który mamy dla siebie, a bywa, że mamy go momentami bardzo mało, spędzamy zawsze bardzo intensywnie. Dużo podróżujemy w wolniejszych chwilach. Zawsze próbujemy odkrywać nowe rzeczy dla nas. Nie ma u nas czegoś takiego jak nuda. A co najważniejsze, zawsze wspólnie patrzymy na to, co jest dla nas najlepsze. Czy to w kontekście prywatnym, rodzinnym, czy zawodowym. Zawsze tak było i dlatego jesteśmy tak silni jako para”, mówił Robert Lewandowski.

Sesja zdjęciowa tylko potwierdza, jak silne uczucie ich łączy. Na fotografii, która wzbudziła tyle emocji, półnagi Robert Lewandowski czule tuli żonę. Rzadko można zobaczyć ich w takim wydaniu.

„Z tą grzywką jesteś bardzo podobna do Dakoty Johnson”, „Piękni i młodzi, po prostu fantastycznie 👌❤️❤️”, „Jak Grey i Anastasia”, „Super piękni ❤️”, „Piękni, utalentowani i pracowici 💪podziwiam i szanuję!”, czytamy w komentarzach.

A jak Tobie podoba się najnowsza sesja Ani i Roberta? 

Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!