Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tak seksowni jeszcze nie byli! Zawstydziliby nawet samego Greya!

Zobacz zdjęcia Ani i Roberta Lewandowskich!

Olga Figaszewska 29 maja 2019 19:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy tworzą prawdziwą power couple. Są dla siebie największą motywacją i wsparciem w osiąganiu kolejnych celów. O swoim szczęściu i miłości mówią głośno. Zakochani niedawno udzielili wywiadu jednemu z niemieckich magazynów. Rozmowę ilustrowała sensualna sesja zdjęciowa. Ania i Robert sukcesywnie dzielą się ze swoimi fanami kolejnymi zniewalającymi kadrami! Najnowsze zdjęcie opublikowane przez trenerkę zachwyciło jej wielbicielki. W takim wydaniu Ani i Roberta jeszcze nikt nie widział!

Anna i Robert Lewandowscy na wyjątkowej fotografii

Niektórzy sugerują, że na tym kadrze Anna i Robert Lewandowscy wyglądają niczym Anastasia Steele i Christian Grey! Fotografia pochodzi z niemieckiej Gali. Na łamach magazynu małżeństwo opowiedziało o swojej relacji, rodzicielstwie i karierze. Nie zabrakło intymnych wyznań.

„Czas, który mamy dla siebie, a bywa, że mamy go momentami bardzo mało, spędzamy zawsze bardzo intensywnie. Dużo podróżujemy w wolniejszych chwilach. Zawsze próbujemy odkrywać nowe rzeczy dla nas. Nie ma u nas czegoś takiego jak nuda. A co najważniejsze, zawsze wspólnie patrzymy na to, co jest dla nas najlepsze. Czy to w kontekście prywatnym, rodzinnym, czy zawodowym. Zawsze tak było i dlatego jesteśmy tak silni jako para”, mówił Robert Lewandowski.

Sesja zdjęciowa tylko potwierdza, jak silne uczucie ich łączy. Na fotografii, która wzbudziła tyle emocji, półnagi Robert Lewandowski czule tuli żonę. Rzadko można zobaczyć ich w takim wydaniu.

„Z tą grzywką jesteś bardzo podobna do Dakoty Johnson”, „Piękni i młodzi, po prostu fantastycznie 👌❤️❤️”, „Jak Grey i Anastasia”, „Super piękni ❤️”, „Piękni, utalentowani i pracowici 💪podziwiam i szanuję!”, czytamy w komentarzach.

A jak Tobie podoba się najnowsza sesja Ani i Roberta? 

Jamie Dornan, Dakota Johnson, 50 twarzy Greya
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.