Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska zrobiła sobie tatuaż. Ma dla niej wyjątkowe znaczenie!

Co oznacza?

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2020 06:41
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym w pełnej krasie prezentuje swoje długie i zadbane włosy. Internauci zwrócili jednak uwagę na jeden szczegół. Tego się po niej nie spodziewali!

Tatuaż Anny Lewandowskiej: co oznacza?

Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła w sieci krótkie nagranie, na którym prezentuje swoje długie i zadbane włosy. Anna Lewandowska wygląda na nim naprawdę pięknie, ale fani dostrzegli nie tylko jej piękne włosy, ale także subtelny tatuaż! 

To jednak nie pierwszy raz, kiedy mieliśmy okazję go podziwiać. Szczególnie widać go, gdy Ania ma na sobie kostium kąpielowy.

„Czy ja dobrze dojrzałam tatuaż? Nigdy wcześniej nie zwróciłam uwagi”, „Co to za tatuaż?”, możemy przeczytać w komentarzach. Tatuaż jest widoczny na innych fotografiach, do których trenerka pozowała w strojach sportowych czy bikini. Podobno Anna Lewandowska tatuaż ma już od kilku lat, ale do tej pory nigdy się nim nie chwaliła. Jak podaje Onet Sport pod jej prawą piersią znajduje się motywacyjny napis: „Never give up” („Nidy się nie poddawaj”). Tatuaż w pełni oddaje charakter trenerki. 

Jak Wam się podoba? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwaga! Ruszam z AKCJĄ TRIALOWĄ ➡️ 7 DNI ZA DARMO Z @diet_training_by_ann 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Zastanawiałam się, jak Wam umilić powrót po "majówkach" do pracy do obowiązków, do formy .. i wymyśliłam!😇 ➡️ www.dieta.hpba.pl/sprobuj/ Od dziś rusza kolejna akcja ➡️ TRIALOWA‼ A to oznacza, że od teraz możecie korzystać z moich treningów w aplikacji Diet Training by Ann przez 7⃣ dni zupełnie BEZ PŁACENIA!💪✌🤸‍♂ Skorzystaj z 7-dniowego okresu próbnego i przekonaj się, na czym polega INDYWIDUALNE PODEJŚCIE do DIETY i TRENINGÓW! Sprawdź, jak wygląda moja apka od środka. 👇👇👇 W tą apkę włożyłam całe swoje serce Kochani.😍 Chciałabym, abyście się przekonali, że warto postawić na zdrowy styl życia! I zostali ze mną na dłużej .. 😇 Aleeee spokojnie, NUDY NIE BĘDZIE, bo do apki systematycznie dochodzą nowe treningi CMOK!😘😘 Dajcie znać, komu udało się skorzystać z TRIALA, jestem meeega ciekawa Waszych opinii. -------------------------------------------- Starting now… All of you can check what my app looks like inside! Join now for ➡7 days of free trial ‼ and see for yourself how INDIVIDUAL DIET AND TRAINING works. Test for yourself my DTBA app and stay with me for longer time ;-) Train and eat healthy!😇 Stay calm. I guarantee you no boredom, as new training is systematically launched on the app (this is another new thing that I will inform you real soon!) XOXO!😘😘 Let me know who has managed to use TRIAL, I am curious about your opinions. #annalewandowska #dietbyann #dietaandatrainingbyann #motivationbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bikini or one-piece ? 👙 maybe flounces or bows? 🎀 Admit, in which swimsuit do you feel best? I have few favorites @Calzedonia New campaign🔥 new swimwear fashion trends, new collection and new .. love! 😍 _____________________________ Bikini czy strój jednoczęściowy? 👙 A może falbany, kokardki?🎀 Przyznaj, w którym kostiumie kąpielowym czujesz się najlepiej, swobodnie? Ja mam kilku faworytów🤗 @calzedonia Nowa kampania🔥 nowe trendy w modzie strojów kąpielowych, nowe modele i nowa.. miłość! 😍 Do niezaprzeczalnej jakości, do koloru, do kreacji, do przyzwoitej ceny. Który lubicie najbardziej? Piszcie w komenatrzach! #CalzedoniaBeachWear #calzedonia @calzedonia #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.