Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Zdjęcia piłkarza wykonane w maju właśnie zostały... nagrodzone!

VIVA! 25 stycznia 2020 14:42

W zeszłym roku to Robert Lewandowski był sportowcem, o którym niemieckie media pisały najchętniej. Piłkarz stał się bohaterem narodowym, po tym jak jego drużyna Bayern Monachium pokonała RB Lipsk 3:0 w finale Pucharu Niemiec. Dwa gole to zasługa właśnie Roberta Lewandowskiego. Do historii przejdzie jednak też to, co działo się po majowym meczu… Fotografię, na której napastnik pokazał trochę więcej, niż zazwyczaj, właśnie uznano Zdjęciem Roku agencji DPA w kategorii sport!

Robert Lewandowski prawie nago na boisku

Przypomnijmy, że zdjęcie wykonano 25 maja 2019 roku.  W wyniku wielkiej euforii której przyczyną było 19. już zwycięstwo Bayernu w Pucharze Niemiec, napastnik drużyny Robert Lewandowski zdjął koszulkę. To tradycyjny zwyczaj piłkarzy, nikt więc nie spodziewał się, że to nie koniec... Mąż Anny Lewandowskiej cieszył się z sukcesu tak bardzo, że w pewnym momencie, ku zdumieniu publiczności, jedną ręką zaczął też zsuwać spodenki. Moment ten nie trwał długo, jednak zdecydowanie nie umknął on fotoreporterom. Seria zdjęć z prawie nagim Robertem Lewandowskim szybko znalazła się w sieci. 

A co na Ania Lewandowska? Żona naszego piłkarza z dumą pozowała z ukochanym po zakończonym meczu i odebraniu przez niego nagrody. Trenerka na pewno wie, jak wielkie emocje wyzwala sport i, że pokazanie przez Roberta większego obszaru ciała, niż miało to miejsce zazwyczaj, to właśnie efekt euforii.

W rozmowie z zagranicznymi dziennikarzami Robert Lewandowski potwierdził te tezę. Mimo tego, że był blisko wpadki, przyznaje, że był to przypadek. Nie opuściłem spodni celowo. To była spontaniczna reakcja, wyszły ze mnie emocje" - tłumaczył się Lewy dziennikarzom po meczu. Tak czy tak zdjęcia zostały zrobione i znajdują się w naszej galerii. A niemieckie media? Właśnie okrzyknęły jedną z fotografii ujęciem roku! 

1/8
Robert Lewandowski
Copyright @East News
1/8

Robert Lewandowski bez koszulki - tak cieszył się zakończonym finale Pucharu Niemiec

2/8
Robert Lewandowski, Puchar Niemiec finał
Copyright @AP/Associated Press/East News
2/8

Robert Lewandowski w finale Pucharu Niemiec

3/8
Robert Lewandowski, Puchar Niemiec finał
Copyright @Jan Huebner/Voigt/Imago Sport and News/East News
3/8

Robert Lewandowski bez koszulki

4/8
Robert Lewandowski, Puchar Niemiec finał
Copyright @Eberhard Thonfeld/Imago Sport and News/East News
4/8

Robert Lewandowski nago? Piłkarz prawie się rozebrał

5/8
Robert Lewandowski
Copyright @Instagram @_rl9
5/8

Mięśnie Roberta Lewandowskiego są imponujące

6/8
Robert Lewandowski, Puchar Niemiec finał
Copyright @kolbert-press/Christian Kolbert/Imago Sport and News/East News
6/8

Przy odbiorze pucharu Lewandowski dalej był w euforii, ale już w koszulce

7/8
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram @_rl9
7/8

Ukochana Roberta też była obecna na meczu

8/8
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Puchar Niemiec finał
Copyright @Instagram
8/8

Anna Lewandowska kibicowała mężowi

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.