Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott
Z ŻYCIA GWIAZD

Przemoc, alkoholizm... Angelina Jolie opublikuje pamiętniki obciążające Brada Pitta!

„To prawdziwy dziennik życia z pijakiem’’

Weronika Kostyra 10 lipca 2018 17:00
Angelina Jolie, Vanity Fair
Fot. Instagram @Vanity Fair by Mert Alas and Marcus Piggott

Po głośnym rozstaniu Angeliny Jolie i Brada Pitta światło dzienne ujrzały zaskakujące szczegóły ich relacji. Okazało się, że związek, który przez lata uchodził za idealny zmagał się z licznymi problemami. Brad Pitt od lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, nie radził sobie także z agresją. Rozpoczęła się dramatyczna walka o prawa do opieki nad szóstką dzieci pary. Para nie może polubownie dojść do porozumienia, dlatego to sąd tymczasowo wyznaczył, kiedy każde z rodziców zajmuje się dziećmi. Nadal jednak nie jest to ostateczne rozwiązanie, a para nie sfinalizowała rozwodu. Angelina Jolie jest coraz bardziej zmęczona sytuacją i postanowiła sięgnąć po ostateczne środki…

Tajne dzienniki Angeliny Jolie

Aktorka zapowiedziała, że upubliczni swój prywatny dziennik, który prowadziła przez cały czas trwania związku z Bradem Pittem. Informacje w nim zawarte mogą być decydującym dowodem w trwającej między nimi sprawie. Są dla Brada Pitta naprawdę miażdżące, a Angelina dąży do uzyskania pełnej opieki nad dziećmi.

Do tej pory wbrew nakazom sądu na własną rękę ogranicza kontakty dzieci z ich ojcem. W jej mniemaniu chroni w ten sposób dzieci. Mimo że aktor odbył terapię odwykową, nadal nie ufa mężowi i nie chce, by widywał się z dziećmi. Niestety sąd ma inne zdanie i groził już, że w konsekwencji może ograniczyć prawa rodzicielskie matce. W opinii urzędników ważne są kontakty dzieci z obojgiem rodziców. Ograniczanie ich bez wyraźnej przyczyny jest niezwykle krzywdzące.

Według portalu Radar-Online, zapiski są zaskakujące i miejscami drastyczne. Opisane są w nich awantury, które wywoływał mąż Angeliny Jolie. „To prawdziwy dziennik życia z pijakiem. Swoje małżeństwo Angelina nazywa piekłem na ziemi”, podaje źródło. Aktorka chce wykorzystać swój dziennik jako dowód w sądzie

Przypomnijmy, że dramatyczne rozstanie pary nastąpiło po feralnym locie prywatnym samolotem, kiedy to doszło do konfliktu i agresji pomiędzy Bradem a Maddoxem. Gdy tylko rodzina wylądowała, Angelina zabrała dzieci i wyrzuciła męża z ich życia. Po „anonimowym telefonie” FBI i inne służby rozpoczęły śledztwo przeciwko Pittowi za nadużycia wobec dzieci. Mogły one wtedy spotykać się z nim tylko pod opieką psychologa. Później Brad Pitt został oczyszczony z zarzutów i w oczyszczającym wywiadzie przyznał się do alkoholizmu. 

Angelina Jolie i Brad Pitt
Fot. East News

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?