Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
O NICH JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócą do siebie?!

Planują wspólne wakacje z dziećmi! 

Olga Figaszewska 4 marca 2019 06:55
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Było wielkie rozstanie, wzajemne oskarżenia, walka o dzieci… A teraz? Przyszła pora na przyjaźń? Wszystko wskazuje na to, że Angelina Jolie i Brad Pitt postanowili w końcu dojść do porozumienia!

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócą do siebie?

Fani pary łudzą się, że w końcu byli partnerzy zdecydują się do siebie wrócić. Najważniejsze, że potrafią ze sobą normalnie porozmawiać. Podpisali już nawet ugodę w sprawie opieki nad dziećmi.

„Porozumienie o opiece zostało uzgodnione kilka tygodni temu i zostało podpisane przez obie strony i sędziego. Porozumienie, które opiera się na zaleceniach ewaluatora opieki nad dzieckiem, eliminuje konieczność przeprowadzania procesu. Zgłoszenie i szczegóły umowy są poufne, aby chronić najlepsze interesy dzieci”, potwierdził prawnik gwiazdy.

Ale to jeszcze nie koniec. Zagraniczne donoszą, że w związku z tym planują wspólne wakacje, na których mają omówić sprawę rozwodu. Oczywiście towarzyszyć będą im dzieci. Jeśli tak, Angelina Jolie i Brad Pitt są na dobrej drodze do wypracowania sobie przyjacielskich relacji.

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Fot. East News

Angelina Jolie, Brad Pitt, rozstania roku 2016
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.