Angelina Jolie
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Brad Pitt z Charlize Theron, a Angelina Jolie... Nie uwierzycie, z kim się spotyka

Nowy partner gwiazdy to znany aktor!

Gabriela Czernecka 22 lutego 2019 13:45
Angelina Jolie
Fot. East News

Romans Brada Pitta z Charlize Theron - ten temat od kilku dni nie schodzi z pierwszych stron zagranicznych gazet. Wielu cieszyła ta wiadomość, bowiem piękna aktorka nie miała do tej pory zbyt wielkiego szczęścia w miłości. W romans pary niewielu jednak wierzy, bowiem Brada Pitta łączono już z kilkoma kobietami i żadna z tych informacji jak do tej pory się nie sprawdziła. Teraz mówi się, że Angelina Jolie spotyka się z...Seanem Pennem! Czy aby na pewno? 

Angelina Jolie i Sean Penn mają romans?

Jak podawał na początku listopada magazyn OK!, Brad Pitt spotyka się z Charlize Theron. Jeszcze niedawno pisano, że odnowił swoją przyjaźń z Jennifer Aniston, pierwszą żoną, później podawano, że spotyka się z piękną panią profesor, Neri Oxman... Czy faktycznie Brada Pitta i Charlize Theron łączy coś więcej niż przyjaźń? Nie wiadomo. Jedno jest pewne, wygląda na to, że zarówno Brad, jak i Angelina próbują ułożyć sobie życie na nowo. 

Według najnowszych doniesień Angelina Jolie spotyka się z... Seanem Pennem! Co ciekawe, jest on byłym partnerem Charlize Theron. Sean uchodzi za jednego z największych podrywaczy w Hollywood, pytanie więc, jak długo para będzie razem? Jak na razie zagraniczne serwisy podają, że Sean i Angelina byli na kilku randkach.

Według Radar Online, Angelina Jolie specjalnie zaczęła spotykać się z Seanem Pennem, by utrzeć nosa byłemu partnerowi. Dlaczego? Podobno Sean Penn i Brad Pitt od zawsze ze sobą rywalizowali i często walczyli o te same role. Sean jest także byłym partnerem Charlize, co dodatkowo sprawia, że jest to dość dziwna sytuacja.

Wszystko wskazuje na to, że Angelina Jolie robi co może, by zapomnieć o byłym mężu. Poprzednio, gdy Brad miał odnowić kontakty z Jennifer Aniston, swoją pierwszą żoną, Angelina skontaktowała się z Justinem Therouxem (byłym mężem Jennifer). Para miała podobno kilka razy się spotkać i omawiać swój wspólny film! Ostatecznie plotki o romansach Jolie szybko ucichły. Teraz Angelinę łączy się z Seanem Pennem - genialnym aktorem, ale ze skłonnościami do alkoholu i problemami z utrzymaniem nerwów na wodzy (w Hollywood mówi się o nim "damski bokser", choć sam aktor temu zaprzecza). 

Pozostaje więc zadać pytanie, czy aktorka właśnie znalazła tego jedynego czy tylko próbuje zwrócić na siebie uwagę byłego męża? 

Brad Pitt fryzury jak jego dziewczyny
Fot. getty images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.