Angelina Jolie, Brad Pitt, Knox Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt
Fot. StClair/Massie/Splash News/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Biologiczny syn Angeliny Jolie i Brada Pitta za chwilę skończy 13 lat! 

Do kogo podobny jest Knox Leon Jolie-Pitt?

Olga Figaszewska 27 stycznia 2021 13:53
Angelina Jolie, Brad Pitt, Knox Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt
Fot. StClair/Massie/Splash News/EAST NEWS

W tym roku najmłodsze pociechy Angeliny Jolie i Brada Pitta będą obchodziły 13 urodziny. Knox i Vivienne przyszły na świat 12 lipca 2008 roku w szpitalu w Nicei. Aktorka do końca ukrywała przed światem fakt, że spodziewa się bliźniąt. Jak dziś wyglądają pociechy byłych małżonków? Niedawno fotoreporterzy wykonali Angelinie serię zdjęć podczas wspólnych zakupów z synem, Knoxem. Po słodkim chłopczyku nie ma już śladu. Jak dziś wygląda i do kogo jest podobny? 

Knox Leon Jolie-Pitt - jak wygląda młodszy biologiczny syn Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Co ciekawe, pierwsze zdjęcia biologicznych dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały sprzedane prasie za sumę 14 mln dolarów, a pieniądze zostały przekazane na cele charytatywne i zasiliły konto Fundacji Jolie-Pitt. Były najdroższymi zdjęciami dzieci gwiazd w historii.

Knox i Vivienne dorastały na oczach świata. Do pewnego momentu rodzice starali się trzymać je z dala od show-biznesu. Sporadycznie pociechy towarzyszyły rodzicom podczas oficjalnych wyjść, a ich fotografie za każdym razem podbijały serca fanów gwiazdorskiej pary. Wkrótce bliźnięta będą świętowały swoje 13 urodziny. Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko płynie.

Knox Jolie-Pitt, 2010 rok: 

Knox Jolie-Pitt, 2010 rok
Fot. PacificcCoastNews.com/EAST NEWS

Angelina Jolie i Knox Jolie-Pitt w 2013 roku: 

Angelina Jolie, Knox Jolie-Pitt, 2013 rok
Fot. JosiahW / Splash News/EAST NEWS


Od czasu rozstania Brada Pitta i Angeliny Jolie dzieci przebywają razem z mamą. Aktor utrzymuje świetny kontakt z pociechami, ale to Angelina jest najczęściej widywana z dziećmi. Podobno wraz z Knoxem i Vivienne tworzy zgrane trio. Media podkreślają, że młodsza córka to wykapana mama. Uwielbiają spędzać czas podczas wycieczek.

Niedawno fotoreporterzy wykonali Angelinie Jolie i jej młodszemu synowi serię zdjęć. Knox wybrał się z mamą na wspólne zakupy. Fani aktorki uważają, że nastolatek coraz bardziej przypomina tatę, Brada Pitta. 

Jakie jest Twoje zdanie? Do kogo podobny jest Knox Jolie-Pitt?  

Angelina Jolie wraz z szóstką pociech. Na zdjęciu: Pax Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt, Vivienne Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Zahara Jolie-Pitt, Knox Jolie-Pitt  w 2019 roku:

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, 2019 rok
Fot. Rex Features/East News

Angelina Jolie, Knox Jolie-Pitt, 2021
Fot. GEVA, EDPI/Backgrid/East News

Angelina Jolie z młodszym, biologicznym synem, Knox Jolie-Pitt
Fot. GEVA, EDPI/Backgrid/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?