Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta podjęło bardzo ważną decyzję!

Shiloh Jolie-Pitt jest w trakcie terapii hormonalnej

Ksenia Krasko 7 czerwca 2019 17:56
Angelina Jolie i Shiloh Jolie-Pitt
Fot. Getty Images

Chociaż Angelina Jolie i Brad Pitt są już po rozwodzie, wspólnie opiekują się szóstką dzieci. Każde z nich ma inną osobowość, ale oczy całego świata zwrócone są teraz na Shiloh – od dawna ubiera się jak chłopiec, wywołując różne domysły i komentarze. Okazuje się, że córka znanych aktorów już dawno zdecydowała się na kolejny krok.

Dziecko Angeliny Jolie i Brada Pitta zmienia płeć

Shiloh Jolie Pitt – najstarsza biologiczna córka znanej pary – już w zeszłym roku rozpoczęła terapię hormonalną, która jest pierwszym krokiem w procesie zmiany płci. Trzynastolatka od dawna prosi, aby rodzina i znajomi nazywali ją John, nosi krótkie włosy i preferuje chłopięce ubrania. Anonimowe źródło wyznało na łamach portalu La Nacion, że pomimo wcześniejszych doniesień, nie tylko Angelina Jolie wspiera swoje dziecko – Brad Pitt również zaakceptował przemianę córki. „Shiloh nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, zdradza osoba, cytowana przez La Nacion. Nie da się nie zauważyć – Shiloh rzeczywiście coraz bardziej przypomina chłopca. I jest bardzo podobna do swojego ojca!

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Angelina Jolie i Brad Pitt byli jedną z najbardziej znanych par w Hollywood, a temat ich głośnego rozstania nadal jest aktualny. Chociaż rodzina jest bardzo skryta i dba o prywatność, wiadomo, że incydent, który doprowadził do separacji po ponad dziesięciu latach angażował dzieci. Po długim procesie rozwodowym pojawiły się pogłoski o możliwym pojednaniu, ale do tego nigdy nie doszło.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Shiloh Jolie Pitt (@shiloh.jolie.pitt)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.