jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Piaseczny jest zakochany! Piosenkarz ujawnił całą prawdę

Kim jest bliska sercu artysty osoba?

Konrad Szczęsny 23 grudnia 2019 19:01
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny jest zakochany?! Tak wynika ze słów samego piosenkarza! W materiale „UWAGA! Kulisy sławy” wyznał, że buduje z kimś relację. Kim jest osoba, z którą zdecydował się wejść w związek?

Andrzej Piaseczny jest w związku

Mimo że skupia się głównie na tworzeniu kolejnych przebojów, od czasu do czasu znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Andrzej Piaseczny na scenie muzycznej jest obecny od ponad 20 lat. Nic dziwnego, że jego życie osobiste budzi ogromne emocje. Tym bardziej, że mówi o nim stosunkowo rzadko. Wyjątek zrobił m.in. w osobistej rozmowie z Romanem Praszyńskim dla magazynu VIVA! w lutym tego roku. Wówczas to wyznał, że jest singlem.

„To piękna legenda, że spotyka się jednego człowieka, z którym spędza się całe życie. I jest fantastycznie. Mnie się to nie zdarzyło. Co nie znaczy, że nie próbowałem. Nie mam zdolności do szybkich romansów, więc tych prawdziwych związków było w moim życiu niewiele. Najdłuższa relacja trwała pięć, sześć lat”, ujawnił.

Po niemal roku od tego wyznania 48-letni został bohaterem reportażu dziennikarki „Uwagi” TVN. W „Kulisach sławy” ujawnił, że... spotyka się z kimś! Póki co nie nie zamierza jednak ujawniać tożsamości swojej drugiej połówki. Nie wyklucza natomiast takiego rozwiązania w przyszłości.

„Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, mam nadzieję, że ona będzie długotrwająca. Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata, to tego nie wykluczam”, zwierzył się w przed kamerami dziennikarce Izabeli Rak.

Dodał, że widzi, jak bardzo zmienia się z biegiem lat.

„Wydaje mi się, że sam, patrząc na siebie, wiem, jak się zmieniam przez lata, jak jestem coraz bardziej spokojny, rozsądny i otwarty. Natomiast kiedy mówię, że nie chcę mieszać swojej prywatności ze swoją rozpoznawalnością, to wcale nie znaczy, że czegoś się boję”, zaznaczył.

Nie wyklucza jednak, że gdy zdecyduje się wstąpić w związek małżeński, poinformuje o tym świat.

„Po prostu nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako [osoba, która mówi]: „Dobrze, to jest moja żona czy mąż, to są moje dzieci, popatrzcie, jak my żyjemy. Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to wtedy światu jako „kropkę nad i”, podkreślił.

Gdzie mieszka Andrzej Piaseczny? Dlaczego przeprowadził się do mamy?

Tym łatwiej chronić mu prywatność, że na co dzień mieszka w miejscowości w pobliżu Gór Świętokrzyskich. Przeprowadził się tam 15 lat temu. W jego domu większość roku spędza również mama, choć nigdy nie wyprowadziła się na stałe z Pionek, miejscowości niedaleko Kielc, z której pochodzi artysta a w której obecnie mieszka jego brat Piotr z rodziną. Andrzej Piaseczny opiekuje się panią Alicją, bo, jak podkreśla, nastała teraz w jego życiu „zmiana ról”. 

„Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról”, wyjaśnił.

Dodał też, że... jest bałaganiarzem, ale nie lubi brudu. Jednocześnie z wiekiem polubił siebie i ma w sobie dużo spokoju. Do ideału jednak jeszcze wiele mu brakuje.

„Jestem bardzo niecierpliwy, łatwo wyprowadzić mnie z równowagi. Chociaż uczę się cierpliwości i spokoju, to wydaje mi się, że to nauka, która nigdy się nie kończy. Jestem nerwus!”, zadeklarował.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.