Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak jest zakochana! Tak na jej nowego partnera zareagował były mąż

Andrzej Pietras jest zazdrosny o nowego partnera artystki?

Konrad Szczęsny 25 lutego 2021 16:46
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Mimo że od ich rozwodu minie niebawem pięć lat, wciąż utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje. Czy Andrzej Pietras akceptuje nowy związek Beaty Kozidrak? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Beata Kozidrak jest zakochana. Kim jest jej nowy partner?

Mimo że byli małżeństwem przez niemal 40 lat, ich drogi definitywnie rozeszły się w lipcu 2016 roku. Przynajmniej te prywatne, ponieważ zawodowo wciąż ze sobą współpracują. Beata Kozidrak jest wokalistką popularnego od ponad 40 lat Bajmu, Andrzej Pietras pełni natomiast w zespole rolę menadżera.

Artystka nie ma również powodu do narzekań, jeśli chodzi o życie prywatne. Znalazła bowiem szczęście u boku nowego ukochanego. W trakcie koncertu walentynkowego, transmitowanego przez Polsat, wyznała wybrankowi uczucie na oczach całej Polski!

„Kocham cię, mój ukochany i jadę do ciebie”, podkreśliła ze sceny.

Kim jest jej wybranek? Tego nie zdradziła z ważnych powodów. Beata Kozidrak przyznała, że ten stan rzeczy wynika m.in. z jej popularności.

„Nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, druga nie musi”, przekonywała na łamach „Twojego imperium”.

Jak Andrzej Pietras reaguje na nowy związek Beaty Kozidrak?

Na temat tożsamości nowego partnera wokalistki Bajmu krążyło wiele plotek. Jedni twierdzili, że jest nim Dariusz Pieniak, szef i główny projektant odzieżowej marki Mario Menezi. Informacje te okazały się nieprawdziwe. Inni wspominali, że to dobrze sytuowany biznesmen. Według jeszcze innych spekulacji Beata Kozidrak miała... zmyślić ukochanego, jednak i te sensacyjne doniesienia wydają się dziś nieprawdopodobne.

I mimo że ona sama niechętnie wypowiada się na temat tej relacji, dużo bardziej wylewni są jej przyjaciele i znajomi. Jak nowy związek wpłynął na relacje artystki z byłym mężem? Okazuje się... wyjątkowo korzystnie!

„Andrzej cieszy się szczęściem Beaty i nie zamierza stać na przeszkodzie ich miłości. Beatę i Andrzeja wciąż wiele łączy. On prowadzi jej firmę i gdy ona czegoś potrzebuje, wie, że zawsze może na niego liczyć”, twierdzi znajomy pary w rozmowie z „Na żywo”.

My również trzymamy kciuki za nowy związek wokalistki Bajmu!  

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Sopot, 14.08.2018 rok
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, Sopot, 14.08.2018 rok

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Sopot, 16.08.2018 rok
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, Sopot, 16.08.2018 rok

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?