Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak jest zakochana! Tak na jej nowego partnera zareagował były mąż

Andrzej Pietras jest zazdrosny o nowego partnera artystki?

Konrad Szczęsny 25 lutego 2021 16:46
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Mimo że od ich rozwodu minie niebawem pięć lat, wciąż utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje. Czy Andrzej Pietras akceptuje nowy związek Beaty Kozidrak? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Beata Kozidrak jest zakochana. Kim jest jej nowy partner?

Mimo że byli małżeństwem przez niemal 40 lat, ich drogi definitywnie rozeszły się w lipcu 2016 roku. Przynajmniej te prywatne, ponieważ zawodowo wciąż ze sobą współpracują. Beata Kozidrak jest wokalistką popularnego od ponad 40 lat Bajmu, Andrzej Pietras pełni natomiast w zespole rolę menadżera.

Artystka nie ma również powodu do narzekań, jeśli chodzi o życie prywatne. Znalazła bowiem szczęście u boku nowego ukochanego. W trakcie koncertu walentynkowego, transmitowanego przez Polsat, wyznała wybrankowi uczucie na oczach całej Polski!

„Kocham cię, mój ukochany i jadę do ciebie”, podkreśliła ze sceny.

Kim jest jej wybranek? Tego nie zdradziła z ważnych powodów. Beata Kozidrak przyznała, że ten stan rzeczy wynika m.in. z jej popularności.

„Nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, druga nie musi”, przekonywała na łamach „Twojego imperium”.

Jak Andrzej Pietras reaguje na nowy związek Beaty Kozidrak?

Na temat tożsamości nowego partnera wokalistki Bajmu krążyło wiele plotek. Jedni twierdzili, że jest nim Dariusz Pieniak, szef i główny projektant odzieżowej marki Mario Menezi. Informacje te okazały się nieprawdziwe. Inni wspominali, że to dobrze sytuowany biznesmen. Według jeszcze innych spekulacji Beata Kozidrak miała... zmyślić ukochanego, jednak i te sensacyjne doniesienia wydają się dziś nieprawdopodobne.

I mimo że ona sama niechętnie wypowiada się na temat tej relacji, dużo bardziej wylewni są jej przyjaciele i znajomi. Jak nowy związek wpłynął na relacje artystki z byłym mężem? Okazuje się... wyjątkowo korzystnie!

„Andrzej cieszy się szczęściem Beaty i nie zamierza stać na przeszkodzie ich miłości. Beatę i Andrzeja wciąż wiele łączy. On prowadzi jej firmę i gdy ona czegoś potrzebuje, wie, że zawsze może na niego liczyć”, twierdzi znajomy pary w rozmowie z „Na żywo”.

My również trzymamy kciuki za nowy związek wokalistki Bajmu!  

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Sopot, 14.08.2018 rok
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, Sopot, 14.08.2018 rok

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras, Sopot, 16.08.2018 rok
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras, Sopot, 16.08.2018 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…