Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Fot. ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Nowy partner Beaty Kozidrak skomentował po raz pierwszy związek z gwiazdą! „Chciałem zaopiekować się Beatą i...”

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2017 12:45
Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Fot. ONS

Życie uczuciowe Beaty Kozidrak wzbudza od zeszłego roku duże emocje. Wszystko dlatego, że gwiazda po 38 latach małżeństwa zdecydowała się na rozwód z Andrzejem Pietrasem (który orzeczono w lipcu 2016 r.) i w wywiadzie w czerwcu potwierdziła, że jest zakochana. Od tamtej pory wszyscy zadają sobie jedno pytanie: kim jest nowy partner wokalistki Bajmu? Czy jest nim tajemniczy mężczyzna, z którym pojawiła się niedawno na salonach?

Polecamy też: Beata Kozidrak pokazała nowego partnera! Kim jest wybranek gwiazdy?

Nowy partner Beaty Kozidrak - kim jest?

Wiele mówiło się o mężczyźnie, z którym Beata Kozidrak wymieniała czułości na jednym z niedawnych wydarzeń towarzyskich w Warszawie. Okazuje się, że jest to Dariusz Pieniak, szef i główny projektant odzieżowej marki Mario Menezi. Postanowił on skomentować po raz pierwszy relację z wokalistką Bajmu!

Przyszliśmy razem, ponieważ chciałem zaopiekować się Beatą i sprawić, aby czuła się jak najbardziej komfortowo. Tego wieczoru po raz pierwszy wystąpiła w sukni mojego projektu", wyznał w rozmowie z magazynem „Flesz”.


Dariusz Pieniak zabrał również głos w kwestii charakteru relacji, jaka łączy go z Beatą Kozidrak! Czy są parą?


Nie zwracam uwagi na plotki, choć oczywiście ktoś znajomy pokazał mi takie publikacje. Uśmiechnąłem się tylko!", uciął projektant.

Polecamy też: „Nam kobietom odbiera się możliwość przeżycia szczęścia z młodszym mężczyzną’’. Mocne wyznanie Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak zmienia styl


Dariusz Pieniak zdradził także, że... diwa zamierza zmienić z jego pomocą swój charakterystyczny styl!

Chcemy zaskoczyć, iść w stronę klasyki, zrezygnować z mocnych akcentów na rzecz wytwornej elegancji ", wyjaśnił w rozmowie z magazynem.Dodał, że przy doborze kreacji zamierza eksponować atuty Beaty Kozidrak, w tym jej zgrabne nogi.  Zmiana wizerunku ma być konsekwencją zmian, jakie zaszły w życiu wokalistki Bajmu w ostatnim czasie.

Polecamy też: Beata Kozidrak pochwaliła teledysk gejów i padła ofiarą internetowych hejterów. Co jej zarzucają?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?