Konrad Szczęsny 30 maja 2017 13:30
1/5
Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Copyright @ONS
1/5

Beata Kozidrak potwierdziła nowy związek? O partnerze gwiazdy, który zdobył jej serce jeszcze przed rozwodem z Andrzejem Pietrasem, mówiło się od ponad roku. Wszystko zaczęło się od wywiadu radiowego, w którym wokalistka przyznała, że zarówno ona, jak i jej mąż są szczęśliwie zakochani. Później nabrała wody w usta i nie chciała zdradzić, kim jest jej nowy partner. Uchyliła jedynie rąbka tajemnicy, że to wpływowy biznesmen. Wczoraj po raz pierwszy zadebiutowała z nim na salonach, choć nie brakuje głosów, że... być może to po prostu jeden z jej znajomych! Jaka jest prawda?

 

Polecamy też: Nowy partner Beaty Kozidrak skomentował po raz pierwszy związek z gwiazdą! „Chciałem zaopiekować się Beatą i...”

 

Nowy partner Beaty Kozidrak

 

Ku zaskoczeniu wszystkich Beata Kozidrak na wczorajszej imprezie portalu Plejada.pl pojawiła się w towarzystwie mężczyzny, z którym chętnie pozowała do zdjęć z uśmiechem na twarzy, opierając zalotnie rękę na jego ramieniu i prezentując za sprawą zmysłowej stylizacji nogę. Od razu pojawiły się głosy, że to nowy partner wokalistki, z którym związana jest, według wszelkich przesłanek, od ponad roku. Nie chciała nigdy ujawnić jego tożsamości, stąd kilka miesięcy temu pojawiły się informacje, że... być może mówienie o nim to jedynie gra pozorów i wzbudzanie sensacji na potrzeby mediów. Mówiło się, że wokalistka Bajmu chciała się w ten sposób odegrać na Andrzeju Pietrasie, którego zdjęcia w towarzystwie młodej brunetki swego czasu obiegły Internet. 

 

Okazało się, że to Dariusz Pieniak, szef i główny projektant odzieżowej marki Mario Menezi.

 

Polecamy też: Beata Kozidrak wróci do Andrzeja Pietrasa? „Zależy na tym córkom pary, umówiły ich na randkę”

 

Rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa

 

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras rozwiedli się w lipcu 2016 r. po 38 latach małżeństwa. Decyzja zapadła na pierwszej rozprawie, mimo że mąż gwiazdy nie pojawił się na sali sądowej. Według doniesień medialnych, majątek wyceniany na kilka milionów złotych podzielili zgodnie i bez interwencji sądu. 

 

W naszej galerii możecie zobaczyć nowego partnera Beaty Kozidrak. Pasują do siebie?

 

Polecamy też: „Nam kobietom odbiera się możliwość przeżycia szczęścia z młodszym mężczyzną’’. Mocne wyznanie Beaty Kozidrak

2/5
Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Copyright @ONS
2/5

Kim jest nowy partner Beaty Kozidrak?

 

Na salonach mówi się, że nowy partner Beaty Kozidrak to wpływowy biznesmen.

 

Jest przedsiębiorcą, związanym z branżą muzyczną. To bardzo dobrze sytuowany mężczyzna, który może Beacie rzucić świat do stóp. Ujął ją jednak nie swoją pozycją, ale wrażliwością, elegancją i klasą. Jest oczytany i szarmancki. Dla niej najbardziej liczy się to, że nie ogranicza jej spotkań z przyjaciółmi. W listopadzie i na początku grudnia mieli dużo czasu dla siebie, bo Beata koncertowała Chicago i w Rahway”, zdradził znajomy gwiazdy w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo” w styczniu 2017 r. 

 

Beata Kozidrak o nowym partnerze

 

Beata Kozidrak... zgodziła się z przedstawioną przez gazetę wersją! 

Jest daleko ode mnie, bardzo za nim tęsknię. Nie potrafię obejść się bez mojego mężczyzny”, wyznała wokalistka Bajmu.

 

Polecamy też: Beata Kozidrak pochwaliła teledysk gejów i padła ofiarą internetowych hejterów. Co jej zarzucają?

3/5
Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Copyright @ONS
3/5

Beata Kozidrak o nowym partnerze

 

Beata Kozidrak uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie do nowego partnera również w innym wywiadzie.

 

Coś się zamyka i coś się nagle w moim życiu otworzyło. Spojrzałam na siebie z innej przestrzeni. W głębi duszy nie znaliście mnie takiej zwariowanej, kiedy jestem zakochana, to jestem człowiekiem, który emanuje szczęściem”, wyznała wokalistka Bajmu w rozmowie z TVNem.

 

Polecamy też: „Nam kobietom odbiera się możliwość przeżycia szczęścia z młodszym mężczyzną’’. Mocne wyznanie Beaty Kozidrak

4/5
Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Copyright @ONS
4/5

Beata Kozidrak o nowym partnerze

 

Beata Kozidrak po raz pierwszy publicznie przyznała, że jest zakochana w wywiadzie radiowym w zeszłym roku.

 

„Beata Kozidrak: Ja powiem jedno, ja jestem bardzo szczęśliwą osobą. 

Prowadzący: Czyli wszystko pod kontrolą?

B.K.: Wszystko pod kontrolą i... moje życie się zmienia i... jestem zakochana. Mój mąż jest zakochany - były mąż. Więc jest wszystko fajnie. 

P.: Czyli nie czekałaś za długo? Jest to jakaś nowa fajna relacja już? 

B.K. Nic nie mogę powiedzieć (śmiech). 

P.: Ale właśnie powiedziałaś!

B.K.: Muzyka jest teraz dla mnie najważniejsza. Rodzina. Mam mnóstwo w sobie energii pozytywnej. Być może jest to spowodowane tymi wspaniałymi koncertami, na które przychodzi po prostu tłum fantastycznych ludzi, trasa "Bingo" jest niezwykła. Zapełniamy stadiony. Ostatnio w Sosnowcu przyszło 20 tysięcy ludzi. Jak śpiewali "Bingo", to dreszcze miałam. To jest coś niebywałego. Po prostu bardzo z całego serca dziękuję, bo to dodaje takiej energii...”, zwierzyła się wokalistka Bajmu w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim w audycji „ZET na punkcie muzyki” w czerwcu 2016 r. 

 

Polecamy też: Zachwyca i szokuje. 9 dowodów na to, że Beata Kozidrak była, jest i będzie ikoną polskiej piosenki

5/5
Beata Kozidrak, nowy facet Beaty Kozidrak, Beata Kozidrak pokazała faceta
Copyright @ONS
5/5

Beata Kozidrak i jej nowy partner są ze sobą prawdopodobnie od wiosny zeszłego roku. Do końca nie wiadomo, kim jest jej wybranek, poza tym, że to wpływowy przedsiębiorca.

 

Polecamy też: Edyta Górniak opowiedziała nam, za co podziwia i co zawdzięcza Beacie Kozidrak [WIDEO]

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.