O TYM JEST GŁOŚNO

„Wszystko się kiedyś rozpada”. Beata Tadla i Jarosław Kret zaskakująco o rozstaniu!

Pogodynek i dziennikarka zaszokowali media

Konrad Szczęsny 28 marca 2018 18:20

Choć oboje oficjalnie nie komentują medialnych doniesień, wszystko wskazuje na to, że związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta przeszedł już do historii. Dla dziennikarki jest to o tyle trudne, że jej życie zawodowe związane jest ściśle z byłym partnerem. Oboje pracują w stacji Nowa TV. Do osobliwej sytuacji na wizji doszło w trakcie jednego z ostatnich wydań programu 24 godziny, którego pogodynek i dziennikarka są twarzami. 

Jarosław Kret o pierścionku zaręczonym Beaty Tadli

Ostatnio głośno było o informacji, jakoby pogodynek kazał zwrócić Beacie Tadli wszystkie swoje rzeczy, które z ciągu związku zgromadził w domu dziennikarki. Dodatkowo miał się również domagać, by oddała mu pierścionek zaręczynowy! Nie wiadomo jednak, na ile informacje owe są prawdziwe.

Sprawa pierścionka powróciła we wczorajszym wydaniu programu 24 godziny w Nowa TV. Jednym z newsów był ten, o którym informowaliśmy jako pierwsi: zaręczyny Joanny Krupy i jej partnera Douglasa Nunesa. 

„Po wyświetleniu materiału w studio pojawił się Jarosław Kret, który zapowiada pogodę w tym samym pomieszczeniu. Prowadzący Marek Czyż mało taktownie zapytał Jarka, czy kupiłby pierścionek za dwa miliony złotych, tak jak to zrobił narzeczony modelki. Ten wyraźnie zmieszany odpowiedział: „Nie mam tyle”, relacjonuje serwis Pudelek.pl.

Dialog trwał jednak w najlepsze.

„A jakbyś miał, to byś kupił?”, dopytywał Czyż.

„No jasne!”, zapewnił roześmiany pogodynek.

W tym czasie Beata Tadla była wyraźnie zmieszana. Wzrok spuściła na swoje ręce i zaczęła przyglądać się paznokciom. W końcu jej kolega zauważył, że sytuacja jest dosyć niezręczna.

„No to tyle o pierścionkach tych tańszych i tych droższych, a teraz szczegóły prognozy pogody...”, próbował zakończyć kłopotliwą konwersację prezenter.

Jarosław Kret spąsowiał na twarzy, zaczął rozglądać się nerwowo po studiu i zamiast rozpocząć konferansjerkę związaną z prognozą pogody, ni z tego ni z owego wypalił:

„Co ty tak pokazujesz? Ona miała jeden pierścionek, ale się jej rozpadł”. Zasugerował tym samym, że zakończenie jego związku z dziennikarką było równocześnie zerwaniem zaręczyn!

Beata Tadla o rozstaniu z Jarosławem Kretem

Była partnerka nie pozostała mu dłużna. „Wszystko się kiedyś rozpada”, zripostowała.

Do momentu zejścia z wizji sytuacja była jeszcze bardziej niezręczna, co gorsza Jarosław Kret miał wyraźny problem ze skupieniem się i dosyć osobliwy wyraz twarzy, zaś sama Beata Tadla wyglądała, jakby najchętniej ulotniła się ze studia.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.