Pogodynek i dziennikarka zaszokowali media

Konrad Szczęsny 28 marca 2018 18:20

Choć oboje oficjalnie nie komentują medialnych doniesień, wszystko wskazuje na to, że związek Beaty Tadli i Jarosława Kreta przeszedł już do historii. Dla dziennikarki jest to o tyle trudne, że jej życie zawodowe związane jest ściśle z byłym partnerem. Oboje pracują w stacji Nowa TV. Do osobliwej sytuacji na wizji doszło w trakcie jednego z ostatnich wydań programu 24 godziny, którego pogodynek i dziennikarka są twarzami. 

Jarosław Kret o pierścionku zaręczonym Beaty Tadli

Ostatnio głośno było o informacji, jakoby pogodynek kazał zwrócić Beacie Tadli wszystkie swoje rzeczy, które z ciągu związku zgromadził w domu dziennikarki. Dodatkowo miał się również domagać, by oddała mu pierścionek zaręczynowy! Nie wiadomo jednak, na ile informacje owe są prawdziwe.

Sprawa pierścionka powróciła we wczorajszym wydaniu programu 24 godziny w Nowa TV. Jednym z newsów był ten, o którym informowaliśmy jako pierwsi: zaręczyny Joanny Krupy i jej partnera Douglasa Nunesa. 

„Po wyświetleniu materiału w studio pojawił się Jarosław Kret, który zapowiada pogodę w tym samym pomieszczeniu. Prowadzący Marek Czyż mało taktownie zapytał Jarka, czy kupiłby pierścionek za dwa miliony złotych, tak jak to zrobił narzeczony modelki. Ten wyraźnie zmieszany odpowiedział: „Nie mam tyle”, relacjonuje serwis Pudelek.pl.

Dialog trwał jednak w najlepsze.

„A jakbyś miał, to byś kupił?”, dopytywał Czyż.

„No jasne!”, zapewnił roześmiany pogodynek.

W tym czasie Beata Tadla była wyraźnie zmieszana. Wzrok spuściła na swoje ręce i zaczęła przyglądać się paznokciom. W końcu jej kolega zauważył, że sytuacja jest dosyć niezręczna.

„No to tyle o pierścionkach tych tańszych i tych droższych, a teraz szczegóły prognozy pogody...”, próbował zakończyć kłopotliwą konwersację prezenter.

Jarosław Kret spąsowiał na twarzy, zaczął rozglądać się nerwowo po studiu i zamiast rozpocząć konferansjerkę związaną z prognozą pogody, ni z tego ni z owego wypalił:

„Co ty tak pokazujesz? Ona miała jeden pierścionek, ale się jej rozpadł”. Zasugerował tym samym, że zakończenie jego związku z dziennikarką było równocześnie zerwaniem zaręczyn!

Beata Tadla o rozstaniu z Jarosławem Kretem

Była partnerka nie pozostała mu dłużna. „Wszystko się kiedyś rozpada”, zripostowała.

Do momentu zejścia z wizji sytuacja była jeszcze bardziej niezręczna, co gorsza Jarosław Kret miał wyraźny problem ze skupieniem się i dosyć osobliwy wyraz twarzy, zaś sama Beata Tadla wyglądała, jakby najchętniej ulotniła się ze studia.  

1/5
Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
1/5

Beata Tadla i Jarosław Kret według oficjalnych doniesień mieli rozstać się miesiąc temu.

2/5
Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5

Beata Tadla i Jarosław Kret od tamtej pory unikają się. Jednak jest to dla nich trudne, ponieważ pracują w jednej stacji.

3/5
Beata Tadla, Jarosław Kret, VIVA! 2018
Copyright @Olga Majrowska
3/5

Beata Tadla i Jarosław Kret w ostatnim wydaniu programu 24 godziny  wdali się w utarczkę słowną.

4/5
Jarosław Kret, Beata Tadla, VIVA! luty 2018
Copyright @Olga Majrowska
4/5

Beata Tadla i Jarosław Kret oficjalnie nie komentują jednak zakończenia swojego związku.

5/5
Jarosław Kret, Beata Tadla, VIVA! luty 2018
Copyright @Olga Majrowska
5/5

Jeszcze niedawno zdjęcie Beaty Tadli i Jarosława Kreta zdobiło łamy magazynu VIVA!.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.