O TYM SIĘ MÓWI

Beata Tadla jest zakochana?! Znamy prawdę!

Kim jest tajemniczy mężczyzna u boku gwiazdy?

Konrad Szczęsny 13 lipca 2018 17:57

Od rozstania Beaty Tadli z Jarosławem Kretem minęły już ponad cztery miesiące. W międzyczasie wyszło na jaw, że pogodynek żałuje tego, w jaki sposób potraktował ukochaną. Zasypuje ją prezentami i prosi o kolejną szansę, która – według słów prezenterki – nie zostanie mu już dana. Nic dziwnego, że media interesują się tym, czy dziennikarka zaczęła już układać sobie życie na nowo tym bardziej, że w kwietniu tego roku pojawiła się na salonach z mężczyzną! Jak jest prawda o ich relacji i czy faktycznie to w jego ramionach gwiazda znalazła pocieszenie po burzliwym rozstaniu z Jarosławem Kretem?

Beata Tadla jest znów zakochana?

Medialne spekulacje podsyciła publikacja w jednym z tygodników, według której gorące lato sprawiło, że serce Beaty Tadli znów mocniej zabiło.

„To jeszcze nie miłość. Łączy ich przyjaźń. Beata może na niego liczyć, ufa mu. Ale kto wie… Chciałaby czuć się bezpieczna, że jeśli coś jej obieca, to bezwzględnie dotrzyma słowa. Chciałaby, aby kochał ją z tym całym bagażem doświadczeń, jaki przyszło jej przeżyć”, twierdzi informator Świata i Ludzi.

A jaka jest prawda na temat ich relacji? Kilka lat temu w wywiadzie wyznała ją sama Beata Tadla. W 2013 roku, gdy pojawiła się u boku Adriana Furgalskiego na Balu Dziennikarzy również pytano ją o naturę tej znajomości.

„Między nami jest taka chemia, jaka jest pomiędzy ludźmi, którzy zjedli razem beczkę soli i znają się szmat czasu. Potrafią i tańczyć, i śpiewać, i śmiać się, i pić wino, i jeździć na karuzeli, i robić mnóstwo rzeczy”, tłumaczyła wówczas w Show.

Potwierdzeniem tego, że Adrian Furgalski jest jedynie dobrym przyjacielem Beaty Tadli jest z pewnością screen artykułu, który prezenterka zamieściła na InstaStories z wymownym podpisem „Umarłam” i serią płaczących ze śmiechu emotikon.

Kim jest Adrian Furgalski, domniemany partner Beaty Tadli?

Adrian Furgalski to ekspert rządowy ds. infrastruktury i felietonista, jak również specjalista do spraw komunikacji. Przez lata łączono go między innymi z Beatą Tadlą oraz Elżbietą Jędrzejewską. Wydaje się jednak, że to przede wszystkim serdecznym przyjaciel i nieocenione wsparcie prezenterki i ich relacja ma wymiar czysto platoniczny  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.