Kim jest tajemniczy mężczyzna u boku gwiazdy?

Konrad Szczęsny 13 lipca 2018 17:57

Od rozstania Beaty Tadli z Jarosławem Kretem minęły już ponad cztery miesiące. W międzyczasie wyszło na jaw, że pogodynek żałuje tego, w jaki sposób potraktował ukochaną. Zasypuje ją prezentami i prosi o kolejną szansę, która – według słów prezenterki – nie zostanie mu już dana. Nic dziwnego, że media interesują się tym, czy dziennikarka zaczęła już układać sobie życie na nowo tym bardziej, że w kwietniu tego roku pojawiła się na salonach z mężczyzną! Jak jest prawda o ich relacji i czy faktycznie to w jego ramionach gwiazda znalazła pocieszenie po burzliwym rozstaniu z Jarosławem Kretem?

Beata Tadla jest znów zakochana?

Medialne spekulacje podsyciła publikacja w jednym z tygodników, według której gorące lato sprawiło, że serce Beaty Tadli znów mocniej zabiło.

„To jeszcze nie miłość. Łączy ich przyjaźń. Beata może na niego liczyć, ufa mu. Ale kto wie… Chciałaby czuć się bezpieczna, że jeśli coś jej obieca, to bezwzględnie dotrzyma słowa. Chciałaby, aby kochał ją z tym całym bagażem doświadczeń, jaki przyszło jej przeżyć”, twierdzi informator Świata i Ludzi.

A jaka jest prawda na temat ich relacji? Kilka lat temu w wywiadzie wyznała ją sama Beata Tadla. W 2013 roku, gdy pojawiła się u boku Adriana Furgalskiego na Balu Dziennikarzy również pytano ją o naturę tej znajomości.

„Między nami jest taka chemia, jaka jest pomiędzy ludźmi, którzy zjedli razem beczkę soli i znają się szmat czasu. Potrafią i tańczyć, i śpiewać, i śmiać się, i pić wino, i jeździć na karuzeli, i robić mnóstwo rzeczy”, tłumaczyła wówczas w Show.

Potwierdzeniem tego, że Adrian Furgalski jest jedynie dobrym przyjacielem Beaty Tadli jest z pewnością screen artykułu, który prezenterka zamieściła na InstaStories z wymownym podpisem „Umarłam” i serią płaczących ze śmiechu emotikon.

Kim jest Adrian Furgalski, domniemany partner Beaty Tadli?

Adrian Furgalski to ekspert rządowy ds. infrastruktury i felietonista, jak również specjalista do spraw komunikacji. Przez lata łączono go między innymi z Beatą Tadlą oraz Elżbietą Jędrzejewską. Wydaje się jednak, że to przede wszystkim serdecznym przyjaciel i nieocenione wsparcie prezenterki i ich relacja ma wymiar czysto platoniczny  

1/6
Beata Tadla komentuje romans z Adrianem Furgalskim
Copyright @Instastories @beatatadla
1/6

Tak Beata Tadla skomentowała swój domniemany romans z Adrianem Furgalskim.

2/6
Kim jest Adrian Furgalski, domniemany nowy facet Beaty Tadli i ekspert rządowy?
Copyright @East News
2/6

Adrian Furgalski jest serdecznym przyjacielem Beaty Tadli i nieocenionym wsparciem dla niej po rozstaniu z  Jarosławem Kretem.

(na zdjęciu w trakcie pokazu Marioli Turbiarz 16.05.2017 roku)

3/6
Kim jest Adrian Furgalski, domniemany nowy facet Beaty Tadli i ekspert rządowy?
Copyright @East News
3/6

Po raz pierwszy Beatę Tadlę i Adriana Furgalskiego łączono w lutym 2013 roku, gdy pojawili się razem na Balu Dziennikarzy.

4/6
Kim jest Adrian Furgalski, domniemany nowy facet Beaty Tadli i ekspert rządowy?
Copyright @East News
4/6

Adrian Furgalski wspiera Beatę Tadlę w wielu kwestiach. Tu z jej synem, Janem Kietlińskim, na premierze książki prezenterki 30.11.2016 roku.

5/6
Kim jest Adrian Furgalski, domniemany nowy facet Beaty Tadli i ekspert rządowy?
Copyright @East News
5/6

Adrian Furgalski i Beata Tadla są serdecznymi i oddanymi sobie przyjaciółmi. Tu na premierze książki prezenterki 30.11.2016 roku.

6/6
Kim jest Adrian Furgalski, domniemany nowy facet Beaty Tadli i ekspert rządowy?
Copyright @East News
6/6

Adrian Furgalski i Beata Tadla pojawili się razem na salonach 07.04.2018 roku na gali Osobowości i Sukcesy Roku. Zapewne to przyczyniło się do spekulacji na temat łączącego ich uczucia.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.