Rozwiązanie wywołało nie lada sensację

Konrad Szczęsny 26 sierpnia 2018 17:11

Ich wzajemna niechęć zmusiła producentów do wprowadzenia drastycznych zmian. Choć Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się na początku marca tego roku, wciąż pracują razem w tej samej stacji: ona współprowadzi program informacyjny 24 godziny w Nowa TV, zaś on po jego emisji prezentuje pogodę. Po kilku mniej i bardziej niezręcznych sytuacjach z udziałem ekspary producenci znaleźli w końcu rozwiązanie tej kłopotliwej sytuacji.

Beata Tadla i Jarosław Kret - wzajemna niechęć okazywana na antenie Nowa TV

Widzowie mogli zauważyć, że za każdym razem, gdy Jarosław Kret i Beata Tadla pojawiali się razem na wizji, robiło się niezręcznie. Było to o tyle nieuniknione, ponieważ formuła programu zakłada, że pod koniec każdego wydania prowadzący wiadomości odbywają krótką, żartobliwą rozmowę z prezenterem pogody. Ten zaś po przerwie reklamowej przechodzi do pracy. 

Nietrudno się domyślić, że gdy program prowadziła Beata Tadla, zdarzało jej się komentować w dosyć złośliwym tonie wypowiedzi Jarosława Kreta oraz ignorować go, nie odwracając nawet głowy w stronę pogodynka.

Jednak, jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, problem ten udało się włodarzom stacji skutecznie rozwiązać!

Nowa TV podjęła rozwiązała problem wzajemnej niechęci Tadli i Kreta na antenie

Najwidoczniej sytuacja zaczęła irytować stację, ponieważ redaktorzy serwisu Wirtualnemedia donoszą o technicznej zmianie, jaka zaszła w realizacji programu. Po zakończeniu wydania 24 godziny... po prostu zlikwidowano rozmowę z pogodynkiem. Co ciekawe jednak, została ona wprowadzona jedynie w te dni, w których prowadzącą wiadomości jest Beata Tadla, zaś prezenterem pogody Jarosław Kret. Kiedy kombinacja jest inna, wykorzystana zostaje stara formuła. 

Być może już niebawem problem ten zostanie rozwiązany na stałe, ponieważ Beata Tadla ma według ostatnich doniesień przejść do głównego wydania Informacji w Polsacie i tam prezentować newsy z Polski i świata  

1/5
Beata Tadla ujawniła dramatyczne kulisy narodzin Jana Kietlińskiego
Copyright @Ipla.tv za Plejada.pl
1/5

Beata Tadla nie ukrywała, że po rozstaniu z Jarosławem Kretem trudno jest jej się pozbierać...

2/5
Beata Tadla ujawniła dramatyczne kulisy narodzin Jana Kietlińskiego
Copyright @Ipla.tv za Plejada.pl
2/5

Beacie Tadli zdarzyło się nawet wzruszyć do łez na antenie Polsatu, w trakcie emisji odcinków Tańca z gwiazdami z jej udziałem... 

3/5
Beata Tadla rozpłakała się w Tańcu z Gwiazdami
Copyright @East News, screen @Ipla
3/5

Wszystko dlatego, że Jarosław Kret zostawił Beatę Tadlę właściwie bez słowa. Prezenterka nie rozumiała do końca, co się stało.

4/5
Beata Tadla rozpłakała się na planie Tańca z Gwiazdami
Copyright @East News
4/5

Jarosław Kret dosyć mętnie się tłumaczył ze swojej decyzji, jednak nikt nie wierzył w jego niewinność. Podobno niedawno mocno zabiegał o to, by wrócić do Beaty Tadli.

5/5
Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/5

Jarosław Kret i Beata Tadla rozstali się w marcu tego roku. Wciąż jednak oboje pracują dla stacji Nowa TV. Jednak producenci skutecznie rozwiązali problem wzajemnej niechęci byłej pary.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.