Z ŻYCIA GWIAZD

Wreszcie odnalazła szczęście w miłości. Beata Tadla pokazała zdjęcie nowego partnera!

Czy to ten jedyny?

Gabriela Czernecka 26 listopada 2018 10:13

Beata Tadla zakochana! Dziennikarka już nie ukrywa, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Wraz z ukochanym spędza każdą wolną chwilę. Prezenterka wciąż jednak pytana o nową miłość, milczała. Teraz Beata Tadla podzieliła się z internautami wspaniałą wiadomością. Do sieci trafiły jej pierwsze zdjęcia z ukochanym! Kim jest jej partner?

Kim jest nowy partner Beaty Tadli?

Wszystko wskazuje na to, że Beata Tadla po trudnych doświadczeniach ostatnich miesięcy, odnalazła szczęście u boku mężczyzny. Przypomnijmy, że przez kilka lat spotykała się z Jarosławem Kretem. Wspólnie wzięli udział w Tańcu z Gwiazdami, co miało umocnić ich wizerunek, a niestety ujawniło, że para przeżywa poważny kryzys. Para rozstała się dość burzliwych okolicznościach, a Beata Tadla finalnie wygrała taneczne show. Rozstanie zakochanych przez kilka miesięcy nie schodziło z pierwszych stron gazet.

Jak się jednak okazuje, te trudne przeżycia to dla Beaty Tadli już przeszłość. Prezenterka jest znów zakochana! Beata Tadla odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny.

Na dowód swego uczucia podzieliła się z internautami zdjęciem z ukochanym. „Moje szczęście”, podpisała fotografię.  Kim jest nowy partner Beaty Tadli? Jak na razie wiadomo o nim tylko tyle, że ma na imię Rafał i ma 40 lat. Najważniejsze jednak, że Beata Tadla w końcu jest szczęśliwa! 

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia w naszej galerii. Pasują do siebie? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.