Czy to ten jedyny?

Gabriela Czernecka 26 listopada 2018 10:13

Beata Tadla zakochana! Dziennikarka już nie ukrywa, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Wraz z ukochanym spędza każdą wolną chwilę. Prezenterka wciąż jednak pytana o nową miłość, milczała. Teraz Beata Tadla podzieliła się z internautami wspaniałą wiadomością. Do sieci trafiły jej pierwsze zdjęcia z ukochanym! Kim jest jej partner?

Kim jest nowy partner Beaty Tadli?

Wszystko wskazuje na to, że Beata Tadla po trudnych doświadczeniach ostatnich miesięcy, odnalazła szczęście u boku mężczyzny. Przypomnijmy, że przez kilka lat spotykała się z Jarosławem Kretem. Wspólnie wzięli udział w Tańcu z Gwiazdami, co miało umocnić ich wizerunek, a niestety ujawniło, że para przeżywa poważny kryzys. Para rozstała się dość burzliwych okolicznościach, a Beata Tadla finalnie wygrała taneczne show. Rozstanie zakochanych przez kilka miesięcy nie schodziło z pierwszych stron gazet.

Jak się jednak okazuje, te trudne przeżycia to dla Beaty Tadli już przeszłość. Prezenterka jest znów zakochana! Beata Tadla odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny.

Na dowód swego uczucia podzieliła się z internautami zdjęciem z ukochanym. „Moje szczęście”, podpisała fotografię.  Kim jest nowy partner Beaty Tadli? Jak na razie wiadomo o nim tylko tyle, że ma na imię Rafał i ma 40 lat. Najważniejsze jednak, że Beata Tadla w końcu jest szczęśliwa! 

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia w naszej galerii. Pasują do siebie? 

1/5
Beata Tadla, VIVA!
Copyright @Olga Majrowska
1/5

Beata Tadla zakochana! Kim jest jej nowy partner?

2/5
partner Beaty Tadli Rafał
Copyright @Instagram @beatatadla
2/5

Dziennikarka już nie ukrywa, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Wraz z ukochanym spędza każdą wolną chwilę.

3/5
partner Beaty Tadli Rafał
Copyright @Instagram @6finest9
3/5

Kim jest nowy partner Beaty Tadli?

4/5
partner Beaty Tadli Rafał
Copyright @Instagram @6finest9
4/5

Jak na razie wiadomo o nim tylko tyle, że ma na imię Rafał i ma 40 lat. 

5/5
partner Beaty Tadli Rafał
Copyright @Instagram @6finest9
5/5

Najważniejsze jednak, że Beata Tadla w końcu jest szczęśliwa! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.