Gwiazda nie kryła emocji

Konrad Szczęsny 16 marca 2018 21:45

Ten odcinek Tańca z gwiazdami widzowie zapamiętają na długo. Tydzień wcześniej z programem pożegnał się Jarosław Kret. Co prawda oficjalnie wspiera swoją partnerkę, jednak internauci i media są podzieleni co do tego, co dzieje się w związku pary. Beata Tadla nie chce komentować swojego życia prywatnego, jednak w dzisiejszym odcinku programu Polsatu nie mogła powstrzymać łez...

Beata Tadla o podróży poślubnej. Renata Kaczoruk o ślubie

Uczestnicy bieżącej edycji Tańca z gwiazdami z uwagi na tematykę odcinka (weselny klimat) wiele mówili o ślubach. Renata Kaczoruk zapewniła żarliwie, że „Na ślubie chciałaby mieć białą lekką sukienkę”, po czym dodała „Będę miała wesele! Pewnie, że chcę!”.

Jednak to, co najbardziej poruszyło widzów show, to wyznanie Beaty Tadli. „Chyba każda kobieta marzy o pięknej podróży poślubnej”, zapewniła ze łzami w oczach dziennikarka. W kontekście informacji o jej rozstaniu z Jarosławem Kretem słowa te zabrzmiały wyjątkowo wzruszająco. Na tym jednak nie koniec!

Beata Tadla o rodzicach. Czy uderza w Jarosława Kreta?

Po odtańczeniu walca wiedeńskiego, ocenionego przez jury na zaledwie 22 punkty, Beata Tadla zdecydowała się powiedzieć kilka słów do publiczności zgromadzonej w studio i telewidzów. Dziennikarka postanowiła... podziękować swoim rodzicom!

„Oni są przykładem, że można się szanować przez wiele, wiele lat”, wyznała rozemocjonowana gwiazda. Wiele osób odebrało te słowa jako jej komentarz do rozstania z Jarosławem Kretem. Widać było, że zachowywanie pogody ducha sprawiało Beacie Tadli dużą trudność. Musiały targać nią silne emocje. 

Kto odpadła z Tańca z gwiazdami?

Dwiema zagrożonymi parami byli dzisiaj Renata Kaczoruk i Michał Jezierski oraz Wiktoria Gąsiewska i Oskar Dziedzic. Ostatecznie z programem pożegnała się aktorka Rodzinki.pl i jej partner.  

1/5
Beata Tadla rozpłakała się na planie Tańca z Gwiazdami
Copyright @East News
1/5

Beata Tadla była w dzisiejszym odcinku Tańca z Gwiazdami wyraźnie rozemocjonowana. Czy to z powodu problemów osobistych i rozstania z Jarosławem Kretem?

2/5
Beata Tadla i Jarosław Kret, VIVA! maj 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5

Beata Tadla rozpłakała się w zapowiedzi przed tańcem, mówiąc, że każda kobieta marzy o podróży poślubnej. Czy to znak, że jej związek z Jarosławem Kretem dobiegł końca?

3/5
Tajemnice rozstania z Beaty Tadli i Jarosława Kreta
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/5

Beata Tadla nie potrafiła ukryć emocji w trakcie dzisiejszego odcinka Tańca z Gwiazdami. Czy dziennikarka przeżywa rozstanie z Jarosławem Kretem?

4/5
Beata Tadla i Jarosław Kret
Copyright @Olga Majrowska
4/5

Beata Tadla podziękowała również swoim rodzicom za to, że tworzą tak długi i udany związek. Czy w ten sposób chciała potwierdzić rozstanie z Jarosławem Kretem?

5/5
Beata Tadla zdradziła tajemnice swojej diety
Copyright @Olga Majrowska
5/5

Beata Tadla przeszła do dalszego etapu Tańca z Gwiazdami. Czy dziennikarka zdecyduje się skomentować w kolejnych odcinkach domniemane rozstanie z Jarosławem Kretem?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.