Amy Schumer została zgwałcona. Poradziła sobie z traumą?
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dramatyczne wyznanie Amy Schumer: „Straciłam dziewictwo poprzez gwałt

To doświadczenie znacząco wpłynęło na jej karierę.

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2018 11:20
Amy Schumer została zgwałcona. Poradziła sobie z traumą?
Fot. East News

Skandal w Hollywood, akcja #metoo... Kobiety coraz częściej decydują się mówić o swoich traumatycznych doświadczeniach. Do ich grona dołączyła własnie amerykańska aktorka. Amy Schumer zdecydowała się odkryć swoją tajemnicę. Jako młoda dziewczyna została zgwałcona przez swojego partnera...

Amy Schumer została zgwałcona

Amy Schumer znana jest głównie z ról komediowych. Nie każdy wie, że pod maską dowcipu ukrywa dramatyczne doświadczenia. W końcu postanowiła przerwać milczenie i podzielić się ze światem własną historią. 

Aktorka pojawiła się w programie Oprah Winfrey. W rozmowie z dziennikarką wyznała, że trwała w toksycznym związku. Latami próbowała się uporać ze wspomnieniami, uczucia, które tłumiła w sobie wpłynęły na jej późniejsze życie i wybory. To doświadczenie znacząco wpłynęło na jej karierę.

Amy została zgwałcona przez swojego partnera, tak straciła dziewictwo. Wówczas nie wiedziała, jak zareagować, to ona miała wyrzuty sumienia. Mimo że chłopak wyrządził jej krzywdę, nie chciała, by trafił do celi i dalej się z nim spotykała.

„Nie wyraziłam na to zgody. Straciłam dziewictwo, gdy spałam. To nie jest w porządku. Pierwszą rzeczą, którą powiedział, było: „Myślałem, że jesteś tego świadoma”. Nic nie powiedziałam. Był moim chłopakiem. Kochałam go. Chciałam go pocieszyć”, tłumaczyła.

„Byłam na niego wściekła i ta wściekłość pozostała ze mną. To nie jest ktoś, kogo chcę widzieć w więziennej celi, ale to, co zrobił, było złe. Jego zdaniem, był jedyną osobą, która może mnie kochać”, dodała.

Amy Schumer
Fot. East News

Amy Schumer
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.