Amy Schumer, Barbie
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA FILMU

Powstanie w film o... lalce Barbie! Wiemy, kto zagra w nim główną rolę

Konrad Szczęsny 18 grudnia 2016 08:15
Amy Schumer, Barbie
Fot. Getty Images

To już pewne. Sony Picture wyprodukuje film o... lalce Barbie. Jak donosi The Guardian, rozmowy są już na bardzo zaawansowanym etapie. Główną rolę ma w nim zagrać słynąca z ról komediowych Amy Schumer. Póki co nie wiadomo, kto będzie odpowiadał za reżyserię.

 

Polecamy też: Barbara i Jerzy Stuhrowie po raz pierwszy razem zagrali w filmie. Co zrodziło się z tego spotkania?

Amy Schumer napisze scenariusz

Poza główną rolą, znana z Wykolejonej Schumer będzie prawdopodobnie odpowiedzialna za częściowe przepisanie scenariusza autorstwa Hilary Winston, wraz z siostrą Kim Caramele. Wśród potencjalnych scenarzystów wymienia się również Lindsey Beer i Berta Royala.

Film o barbie latem 2018

Wstępna data premiery filmu, w którym w główną rolę wcieli się Amy Schumer, to wakacje 2018. Ma on być częściowo animacją (w świecie Barbielandu, z którego główna bohaterka zostaje wydalona z powodu wyróżniania się wyglądem na tle innych mieszkańców), częściowo zaś dziać ma się w realnym świecie (tu z kolei Schumer odkryje, że doskonałość i piękno pochodzą z wnętrza i nie są związane z zewnętrzną otoczką. Kluczem do szczęścia ma być z kolei wiara w siebie, a nie dostosowywanie się do wymyślonych standardów doskonałości).

Komentarze dotyczące wyboru Amy Schumer do roli

Z jednej strony podkreśla się, że wybór do roli Schumer, znanej z korpulentnej budowy ciała, doskonale wpisuje się w założenia filmu, dotyczące szukania drogi samoakceptacji, niezależnej od wyglądu. Z drugiej nie brakuje negatywnych komentarzy, krytykujący wybór tej właśnie aktorki do głównej roli w produkcji. Schumer nie skomentowała jeszcze doniesień prasowych.  

 

Polecamy też: Jerzy Stuhr kręci film w Rzymie. Tylko w VIVIE! opowiada, za co uwielbia Włochy!​

 

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.