Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska
O TYM JEST GŁOŚNO

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi piersią swoją córkę! Dodała zdjęcie tydzień po porodzie 

Miejsce w jakim to zrobiła zaskoczyło wielu fanów

Karol Sowa 14 sierpnia 2022 13:55
Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski kolejny raz zostali rodzicami. Niedawno na świat przyszło ich czwarte dziecko. Do tej pory wychowywali trzech cudownych synków: Franciszka, Henryka oraz Feliksa. Tym razem doczekali się córeczki. Jak na ten moment nie znamy jej imienia. Dumna mama chętnie publikuje fotografie, które przełamują stereotypy. Tym razem nie było inaczej!  

Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie ze swoją córeczką 

Żona ulubieńca widzów często udostępnia zdjęcia bez makijażu oraz takie, które pokazują zmiany w jej ciele. Teraz postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami dwiema fotografiami z serii "przed i po". W poście możemy zobaczyć dwa zdjęcia. Jedno z nich było zrobione tydzień przed porodem, a drugie tydzień po porodzie. Co zaskoczyło fanów? Rodzice wraz z dzieckiem znajdują się w windzie, jednak Ola Żebrowska nie miała problemów, żeby w takim miejscu nakarmić piersią swoją małą pociech. „Tydzień po vs tydzień przed”, napisała na Instagramie.

CZYTAJ RÓNIEŻ: Jak wygląda najstarszy syn Tamary Arciuch? Krzysztof Szyc ma już 23 lata!

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. „Piękni jak zawsze. Uwielbiam was. Jesteście tacy naturalni”, „W windzie jeszcze nie karmiłam, ale kilka śmiesznych miejscówek mam za sobą”, „Widać, że to już czwarta dzidzia. Karmienie na stojąco w windzie. Bosko”, czytaliśmy pod zdjęciem. Pojawiły się również słowa uznania oraz podziękowania za odwagę, szczerość, przełamywanie stereotypów oraz naturalność.

Całej rodzinie życzymy samych wspaniałych chwil. 

CZYTAJ TEŻ: Kasia Smutniak miała anoreksję, przeżyła śmierć męża i... odniosła międzynarodowy sukces!

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska
 
Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.