Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Justyna Majkowska, Ich troje, Festiwal Piosenki Opole 2001
Fot. Darek Majewski / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska znowu razem! Artyści wystąpili na jednej scenie

„Jedyna wokalistka, która nie była moją żoną", wyznał lider zespołu „Ich Troje"

Karol Sowa 14 sierpnia 2022 09:59
Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Justyna Majkowska, Ich troje, Festiwal Piosenki Opole 2001
Fot. Darek Majewski / Forum

Michał Wiśniewski wraz z zespołem „Ich Troje” świętował jubileusz 25-lecia. Na scenie w Mrągowie wraz z artystą pojawiły się byłe wokalistki zespołu. W tej ekipie nie mogło zabraknąć Justyny Majkowskiej, która po 20 latach znowu zaśpiewała z Michałem Wiśniewskim. W trakcie wykonywania utworu pod tytułem „Wypijmy za to” pojawiła się między nimi chemia oraz niewinny flirt.   

Michał Wiśniewski flirtuje z Justyną Majkowską podczas 25-lecia zespołu „Ich Troje” 

Popularny zespół postanowił hucznie świętować swój kolejny jubileusz. Z tego powodu Michał Wiśniewski zaprosił na scenę między innymi: Dodę, Annę Świątczak oraz Etiennette Wiśniewską. Jednak najwięcej emocji wzbudziła Justyna Majkowska. Lider zespołu w niezwykły sposób zapowiedział swoją koleżankę: „Jedyna wokalistka, która nie była moją żoną”, mówił. Zanim zaczęli śpiewać „Wypijmy za to”, oboje pozwolili sobie na niewinny flirt. „Nie byłem z nią w łóżku 21 lat”, dodał Michał Wiśniewski.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wygrał Top Model. Ma Zespół Tourette'a. Tak dziś wygląda życie Dawida Woskaniana

Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska
Fot. VIPHOTO/East News

Justyna Majkowska
Fot. VIPHOTO/East News

Publiczność nie ukrywała swojej radości. A jak zareagowali internauci? Są pod ogromnym wrażeniem jej wyglądu. W komentarzach pod nagraniem możemy przeczytać: „Ona lepiej wygląda teraz niż w 2001 roku gdy miała 24 lata”, „Justyna klasa”, „Epickie wykonanie.. Taki klip powinien być.. To jest nie do podrobienia” czy „Justyna super wyglądasz”. 

Artystom gratulujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Maciej Maleńczuk: „To że ćpałem, chlałem, wszyscy wiedzą. Dobrze, gdyby wiedzieli, jak przetrwałem”

Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska
Fot. VIPHOTO/East News

Justyna Majkowska
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…