Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Krzysztof Szyc ma już 22 lata! Jak wygląda syn Tamary Arciuch?

Nie poszedł w ślady mamy...

Redakcja VIVA! 31 lipca 2021 13:06
Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Tamara Arciuch to wspaniała aktorka, ale przede wszystkim mama! Najstarszy syn gwiazdy - owoc jej małżeństwa z Bernardem Szycem - ma już 22 lata. Co na co dzień robi Krzysztof Szyc? Ma zupełnie inne zainteresowania, niż rodzice.

Tamara Arciuch poruszająco o najstarszym synu Krzysztofie

Tamara Arciuch doczekała się trójki pociech. Najstarszy syn gwiazdy z poprzedniego związku ma już 22 lata! Aktorka rzadko opowiada o Krzysztofie, ale rok temu z tej okazji jego urodzin zamieściła w sieci wyjątkowy wpis. Wyznała w nim, jak na jej życie wpłynęło pojawienie się na świecie jej pierwszego dziecka. Macierzyństwo jest dla niej ważniejszą z ról. 

Zobacz też: Poznali się w blasku fleszy, mają dwójkę dzieci. Oto historia miłości Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch 

Tamara Arciuch o synu
Fot. TRICOLORS/East News

Tamara Arciuch, syn Krzysztof Szyc, Warszawa, program Taniec z gwiazdami, 06.04.2008 r.
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Tamara Arciuch z synem Krzysztofem Szycem, Warszawa, plan „Tańca z gwiazdami”, 06.04.2008 r.

„Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak, nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem. Wszystkiego najlepszego synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś”, napisała dwa lata temu uczestniczka Twoja twarz brzmi znajomo.

Tamara Arciuch udostępniła wtedy także zdjęcia Krzysztofa z dzieciństwa i jego aktualne fotografie. W komentarzach obserwatorzy gwiazdy zachwycali się urodą jej najstarszej pociechy. „Ma pani przystojnego syna, widać uroda po mamie”, „Wooow taki już dorosły syn? Prawie mój rówieśnik. Wszystkiego najlepszego dla was”, „Piękna mama i przystojny syn. Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!”, „Ale słodki szkrab, a teraz przystojny mężczyzna”, „Ładny chłopak, oczy ma po pani”, czytamy.

Czym zajmuje się Krzysztof Szyc?

Najstarsze dziecko Tamary Arciuch próbowało swoich sił w aktorstwie pojawiając się między innymi w Niani czy w filmie Długi weekend. Ostatecznie jednak 22-letni Krzysztof nie poszedł w ślady mamy. Na co dzień mieszka w Trójmieście i pracuje w internetowej stacji radiowej o nazwie Aktywne Radio. Smells like Toxic to autorska audycja miłośnika lat 80-tych i 90-tych. Poza tym syn aktorki udziela się w alternatywnym zespole MopS jako perkusista.

Czy Krzysztof Szyc jest podobny do mamy? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?