Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wygląda najstarszy syn Tamary Arciuch? Krzysztof Szyc ma już 23 lata!

Nie poszedł w ślady mamy...

Olga Figaszewska 25 kwietnia 2022 18:47
Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Aktorka, partnerka i... mama! Tamara Arciuch doczekała się trójki dzieci! Najstarszy syn gwiazdy - owoc jej małżeństwa z aktorem Bernardem Szycem - ma już 23 lata, urodziny obchodził kilka dni temu. Co na co dzień robi Krzysztof Szyc? Ma zupełnie inne zainteresowania, niż rodzice. Zobacz, jak obecnie wygląda. Podobny do sławnej aktorki?

Tamara Arciuch poruszająco o najstarszym synu Krzysztofie

Tamara Arciuch, obecnie związana z Bartłomiejem Kasprzykowskim, doczekała się trójki pociech. Najstarszy syn gwiazdy z poprzedniego związku ma już 23 lata! Aktorka rzadko opowiada o Krzysztofie, ale dwa lata temu z okazji jego urodzin zamieściła w sieci wyjątkowy wpis. Wyznała w nim, jak na jej życie wpłynęło pojawienie się na świecie jej pierwszego dziecka. Macierzyństwo jest dla niej najważniejszą z ról. 

Zobacz też: Poznali się w blasku fleszy, mają dwójkę dzieci. Oto historia miłości Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch 

Tamara Arciuch o synu
Fot. TRICOLORS/East News

Tamara Arciuch, syn Krzysztof Szyc, Warszawa, program Taniec z gwiazdami, 06.04.2008 r.
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Tamara Arciuch z synem Krzysztofem Szycem, Warszawa, plan „Tańca z gwiazdami”, 06.04.2008 r.

„Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak, nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem. Wszystkiego najlepszego synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś”, napisała dwa lata temu uczestniczka Twoja twarz brzmi znajomo.

Tamara Arciuch udostępniła wtedy także zdjęcia Krzysztofa z dzieciństwa i jego aktualne fotografie. W komentarzach obserwatorzy gwiazdy zachwycali się urodą jej najstarszej pociechy. „Ma pani przystojnego syna, widać uroda po mamie”, „Wooow taki już dorosły syn? Prawie mój rówieśnik. Wszystkiego najlepszego dla was”, „Piękna mama i przystojny syn. Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!”, „Ale słodki szkrab, a teraz przystojny mężczyzna”, „Ładny chłopak, oczy ma po pani”, zachwycali się internauci

Czym zajmuje się Krzysztof Szyc?

Najstarsze dziecko Tamary Arciuch próbowało swoich sił w aktorstwie, pojawiając się między innymi w Niani czy w filmie Długi weekend. Ostatecznie jednak 23-letni Krzysztof nie poszedł w ślady mamy.

Na co dzień mieszka w Trójmieście i pracuje w internetowej stacji radiowej o nazwie Aktywne Radio. Smells like Toxic to autorska audycja miłośnika lat 80-tych i 90-tych. Poza tym syn aktorki udziela się w alternatywnym zespole MopS jako perkusista.

„Nie mogę powiedzieć o sobie żebym miał dużo farta w życiu. Jednak zawsze miałem szczęście do ludzi, których spotkałem na swojej drodze. Każdy okres, każde miejsce pozostawiło po sobie jakąś relację, która trwa do teraz”, pisze o sobie na Instagramie.

A czy Krzysztof Szyc jest podobny do mamy?  

Czytaj także: Anna Samusionek z córką Angeliką pokazały, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.