Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Jak wygląda najstarszy syn Tamary Arciuch? Krzysztof Szyc ma już 24 lata!

Po tym małym chłopcu nie ma już śladu

Olga Figaszewska 26 marca 2023 13:04
Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Z powodzeniem łączy różne życiowe role. Tamara Arciuch jest aktorką, prezenterką oraz partnerką i matką. Dumnie wychowuje trójkę dzieci. Najstarszy syn gwiazdy — owoc jej małżeństwa z aktorem Bernardem Szycem — ma już prawie 24 lata. Przyszedł na świat w kwietniu 1999 roku. Co na co dzień robi Krzysztof Szyc? Ma zupełnie inne zainteresowania, niż rodzice! Zobacz, jak obecnie wygląda — podobny do sławnej aktorki?

Tamara Arciuch o byciu mamą Krzysztofa Szyca

Tamara Arciuch, obecnie związana z Bartłomiejem Kasprzykowskim, doczekała się trójki pociech. Najstarszy syn gwiazdy z poprzedniego związku ma już 24 lata! Aktorka rzadko opowiada o Krzysztofie, ale w 2020 roku z okazji jego urodzin zamieściła w sieci wyjątkowy wpis. Wyznała w nim, jak na jej życie wpłynęło pojawienie się na świecie jej pierwszego dziecka. Macierzyństwo jest dla niej najważniejszą z ról. 

Tamara Arciuch o synu
Fot. TRICOLORS/East News

Tamara Arciuch z synem Krzysztofem Szycem, Warszawa, plan „Tańca z gwiazdami”, 06.04.2008 r.

Tamara Arciuch, syn Krzysztof Szyc, Warszawa, program Taniec z gwiazdami, 06.04.2008 r.
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

„Zostałam Mamą w wieku 24 lat... Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak, nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem. Wszystkiego najlepszego synku! Bądź szczęśliwy! Mądry i dobry już jesteś”, napisała trzy lata temu aktorka.

CZYTAJ TAKŻE: Otworzył własny warzywniak, aby utrzymać dom i 6-osobową rodzinę. Niezwykłe życie Marcina Rogacewicza

Tamara Arciuch udostępniła wtedy także zdjęcia Krzysztofa z dzieciństwa i jego aktualne fotografie. W komentarzach obserwatorzy gwiazdy zachwycali się urodą jej najstarszej pociechy. „Ma pani przystojnego syna, widać uroda po mamie”, „Wooow taki już dorosły syn? Prawie mój rówieśnik. Wszystkiego najlepszego dla was”, „Piękna mama i przystojny syn. Wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin!”, „Ale słodki szkrab, a teraz przystojny mężczyzna”, „Ładny chłopak, oczy ma po pani”, zachwycali się internauci.

Czym zajmuje się najstarszy syn Tamary Arciuch?

Najstarsze dziecko Tamary Arciuch próbowało swoich sił w aktorstwie, pojawiając się między innymi w Niani czy w filmie Długi weekend. Ostatecznie jednak 24-letni Krzysztof nie poszedł w ślady mamy. Na co dzień mieszka w Trójmieście i pracuje w internetowej stacji radiowej o nazwie Aktywne Radio. Smells like Toxic to autorska audycja miłośnika lat 80. i 90. Poza tym syn aktorki udziela się w alternatywnym zespole MopS jako perkusista.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Tak dziś wygląda jedyny syn Roberta Janowskiego. Czym zajmuje się Makary Janowski?

„Nie mogę powiedzieć o sobie, żebym miał dużo farta w życiu. Jednak zawsze miałem szczęście do ludzi, których spotkałem na swojej drodze. Każdy okres, każde miejsce pozostawiło po sobie jakąś relację, która trwa do teraz”, pisze o sobie na Instagramie.

Jak wynika z fotografii publikowanych na oficjalnym profilu Tamary Arciuch na Instagramie, ma świetny kontakt z dwójką jej pozostałych dzieci i dzielnie się nimi opiekuje oraz wspiera w tym procesie sławną mamę. 

A czy Waszym zdaniem Krzysztof Szyc jest podobny do mamy?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.