Zakochane Pary, Dzień Zakochanych, Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Z dala od medialnego zgiełku. Oto historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Jak udaje im się chronić życie prywatne?

Aleksandra Andrzejak 9 marca 2021 16:57
Zakochane Pary, Dzień Zakochanych, Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub 22 września 2012 roku, w Katedrze Polowej Wojska Polskiego NMP Królowej Polski. Tamtego dnia oczy całej Polski były zwrócone właśnie na nich. Jak przez tyle lat udaje im się chronić życie prywatne przed mediami?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach: ślub

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub 22 września 2012 roku. Tabloidy huczały od plotek. Pisano, że Ola ćwiczy na rurze przed wieczorem panieńskim, pierścionek zaręczynowy kosztował 30 zł, a jej rodzice specjalnie odchudzają się na tę okazję. „Przez ostatnie miesiące na co dzień towarzyszy mi dźwięk migawki” - mówiła wtedy Ola. „Łapię się na tym, że spinam się na odgłos liści albo toczącej się po chodniku plastikowej butelki, bo brzmią podobnie” - dodawała rozżalona.

Kuba Badach, Ola Kwaśniewska, VIVA! wrzesień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach: dlaczego unikają mediów?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach woleli nie komentować swojego związku. Jednak zmęczeni ciągłymi prześladowaniami przez paparazzich postanowili przerwać milczenie. „Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą” - wyznała Ola. 

Aleksandra Kwaśniewska nigdy nie wykazywała potrzeby wzbudzania nadmiernego zaintersowania w mediach. Jak sama przyznała, wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami po to, żeby raz na zawsze nasycić ciekawość ludzi jej osobą. Kuba Badach tak jak Ola unika rozgłosu. Długo usiłowali wypracować system, który zapewni im prywatność. W końcu się to udało! Rzadko decydują się na udzielanie wywiadów. Wiodą życie z dala od mediów i to zdaje się być ich sposobem na udany i szczęśliwy związek. Z dala od mediów mogą cieszyć się sobą i wieźć spokojne życie.

Para zdecydowała się zrobić wyjątek i udzielić wywiadu w programie Dzień Dobry TVN. Powodem tej decyzji był ich najnowszy wspólny projekt. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mieli okazję nagrać wspólnie piosenkę do najnowszego filmu animowanego Disneya Co w duszy gra. Na ten czas musieli się jednak rozstać z powodu pandemii koronawirusa... Codzienne życie Oli i Kuby fani mogą śledzić w social mediach. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.