Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, ślub, sesja VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach rozstali się na trzy miesiące: „Pisałam i płakałam...”

Kontakt utrudniła parze pandemia koronawirusa

Gabriela Czernecka 7 marca 2021 10:12
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, ślub, sesja VIVA!
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo rzadko jednak pojawia się publicznie, wiedzie życie z dala od mediów i to zdaje się być ich sposobem na udany i szczęśliwy związek. Jak każda para mają jednak też za sobą trudne chwile. W rozmowie z Dzień Dobry TVN, Aleksandra Kwaśniewska wyznała Ewie Drzyzdze, że na trzy miesiące musiała rozstać się z mężem. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Poznajcie szczegóły. 

Aleksandra Kwaśniewska o rozłące z mężem

O ich ślubie mówiła cała Polska. „Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą”, wyznała przed laty Ola. Długo usiłowali wypracować system, który zapewni im prywatność. 

Dziś wygląda na to, że w pełni im się to udało. Rzadko goszczą na łamach prasy, unikają wspólnych wywiadów i niezbyt często wypowiadają się publicznie na temat łączącej ich relacji. To jednak nie znaczy, że nie mają grona fanów. Ci bacznie śledzą social media pary, gdzie zakochani co jakiś czas ujawniają, jak wygląda ich życie.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach o wspólnym projekcie

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach właśnie postanowili zrobić wyjątek i udzielili wywiadu w programie Dzień Dobry TVN. Powodem pojawienia się pary w telewizji był ich najnowszy wspólny projekt. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mieli okazję nagrać wspólnie utwór do najnowszego filmu animowanego Disneya Co w duszy gra. Jak sami przyznali, to zadanie wcale nie było takie łatwe. Przez pandemię koronawirusa musieli pracować na odległość.

Aleksandra Kwaśniewska przebywała wówczas za granicą, a Kuba Badach został w Polsce. „Nie miałam jak wrócić. Byliśmy osobno trzy miesiące, więc piosenka powstała w ten sposób, że Kuba wysyłał mi muzykę, a ja chodząc po górach, pisałam tekst i płakałam. Jakie to jest strasznie wzruszające”, przyznała Ola Kwasniewska. 

Podobnie wyglądało to z perspektywy Kuby Badacha: „Ja to czytałem i też płakałem”, wyznał. Oboje przyznali, że piosenka dla Disneya jest „efektem ich pandemicznej rozłąki”. Faktycznie, słuchając tego utworu trudno się nie wzruszyć. Możecie posłuchać go poniżej.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.