Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Z życia gwiazd

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała synka. Chłopiec ma już miesiąc!

Dumna mama podzieliła się uroczymi kadrami

Marta Nawacka 15 sierpnia 2022 14:05
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Miesiąc temu Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy została mamą. Reżyserka pokazów mody i jurorka programu Top Model postanowiła z tej okazji podzielić się z internautami wyjątkowymi fotografiami, na których możemy zobaczyć jej synka. Zdjęcia wzbudziły zachwyt obserwujących 49-latkę.

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy została mamą

49-letnia reżyserka pokazów mody niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Kwestia jej późnego macierzyństwa nie raz wzbudzała kontrowersje w mediach. „Bycie matką jest czymś bardzo odpowiedzialnym, jeśli ktoś podchodzi do tego odpowiedzialnie, to naprawdę wie, co robi. Cieszmy się szczęściem innych. Taki mam apel, żebyśmy nie wypowiadali pochopnie słów. Słowa mają moc. My, ludzie mediów, radzimy sobie […] z tymi komentarzami. Natomiast jest całe grono kobiet, które to przeżywają, te negatywne rzeczy”, odniosła się do negatywnych komentarzy podczas rozmowy w Dzień Dobry TVN.

Katarzyna Sokołowska zdradziła także, że chłopiec był jej marzeniem i długo wyczekiwaną pociechą. „O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą”, zwierzyła się w tej samej rozmowie.

Czytaj też: Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi piersią swoją córkę! Dodała zdjęcie tydzień po porodzie

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała zdjęcia synka

Urodzony miesiąc temu synek Kasi Sokołowskiej otrzymał imiona Iwo Lew. Szczęśliwa mama już kilkanaście dni po porodzie pojawiła się na ściance i postanowiła wrócić do pracy. Pamięta jednak o tym, żeby za bardzo się nie obciążać. „Jestem skupiona na roli mamy. Mamy teraz sezon urlopowy, więc świetnie się to wszystko ułożyło, ale dla kobiety, która ma dziecko, wydaje mi się, że pewne sprawy są po prostu oczywiste. Często mówię o tym w wywiadach, że jestem na pewnym etapie życia, który jest dla mnie niesamowity”, wyznała w rozmowie z Co Za Tydzień.

Dumna mama opublikowała właśnie nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak trzyma w ramionach swoją pociechę. Na razie reżyserka pokazów mody zamierza w pełni skupić się na maluszku oraz oddać się macierzyństwu i nie spieszy jej się z powrotem do pracy. „Nawet jeśli mój udział nie będzie widoczny w różnych wydarzeniach, artystycznych, modowych to nic się nie stanie, czas płynie, do pracy na pewno wrócę, a teraz najważniejszy jest mój synek”, podkreśliła w tej samej rozmowie. Szczęśliwej mamie oraz maluszkowi życzymy dużo ciepła i miłości!  

Zobacz także: Michał Wiśniewski szczerze o coming oucie córki: „Przed nią milion błędów, które popełni”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.