Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O TYM JEST GŁOŚNO

Katarzyna Sokołowska urodziła! Na świat przyszło jej pierwsze dziecko

Wiemy jak się czuje po porodzie 

Karol Sowa 18 lipca 2022 19:08
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Katarzyna Sokołowska jest jedną z jurorek programu Top Model. To właśnie tam zyskała największą sympatię wielu telewidzów. Jak wiadomo, jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o tym, że jest w ciąży. Fakt, że spodziewała się pierwszego dziecka spowodował, że wielu fanów śledziło każdy jej ruch. Dzisiaj usłyszeliśmy radosną wiadomość: Kasia Sokołowska urodziła!  

Katarzyna Sokołowska urodziła! 

Od kwietnia wierni fani czekali na ten dzień! Gwiazda TVN w rozmowie z Twoim Stylem mówiła: „Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów”, czytaliśmy. Na Instagramie mogliśmy wtedy zobaczyć wiele pozytywnych komentarzy. „Super. Gratuluję i cieszę się z panią”, „Zawsze podziwiałam panią za pani klasę i styl. Cieszę się pani szczęściem! Pozdrawiam”, pisali odbiorcy.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub! Artyści zostali małżeństwem. Jak wyglądała ceremonia?

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Dziennikarze portalu Plotek.pl informują, że Katarzyna Sokołowska urodziła. Wraz ze swoją pociechą czują się bardzo dobrze. Jak na ten moment nie ma oficjalnego stanowiska gwiazdy, ani żadnych szczegółów dotyczących porodu.  

Gratulujemy i życzymy bardzo dużo zdrowia dla całej rodziny. 

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk reaguje na niepochlebne komentarze: „Każdego z nas to czeka”

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…