Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Kowalski 24 grudnia 2018 09:56

Kolejna gwiazda po między innymi Oldze Kalickiej urodzi na początku przyszłego roku. Tym razem mowa o Marcie Glik, która kilka dni temu podzieliła się zdjęciami ze swojego baby shower! Dzięki fotografiom dowiedzieliśmy się, jakiej płci będzie drugie dziecko gwiazdy i kiedy je urodzi.

Baby shower Marty Glik

Pod zdjęciami żona Kamila Glika napisała kilka słów od siebie. „Moje Kochane Przyjaciółki! Dziękuje z całego serca za wsparcie i miłość, za to że zawsze przy mnie jesteście. Kocham Was”, mogliśmy przeczytać na Instagramie. Z kolei na jednej z fotografii panie pozują z napisem „girl”, dzięki czemu możemy być już pewni, że parze urodzi się kolejna córka.

Jedna z przyjaciółek dodała też zdjęcie, na którym Marta dmucha świeczkę na torcie. W podpisie do obrazka zdradzono, że znana WAG urodzi już w styczniu! To będzie piękny początek roku dla Marty i Kamila. Mamy nadzieję, że poród pójdzie zgodnie z planem i córeczka będzie zdrowa i spokojna. Tego życzymy!

Marta Glik o powiększeniu rodziny

Przypomnijmy, że kolejne - po córce Victorii – dziecko, było dla Marty i Kamilem pewnego rodzaju założeniem i spełnieniem marzeń. „Na pewno myślimy o powiększeniu rodziny. Kiedy nas zabraknie, nie chciałabym, żeby ona została sama. Zawsze chciałam mieć dwójkę albo nawet trójkę dzieci. Teraz przyszedł ten moment, powiedziałam Kamilowi, że jestem gotowa. Victoria też jest na tyle duża, że mi pomoże i sama jest gotowa, chce mieć rodzeństwo. Cała nasza trójka już chce”, mówiła Marta Glik w wywiadzie dla BabyByAnn w czerwcu… kiedy już była w ciąży z kolejnym dzieckiem.

Zobaczcie, jak wyglądało baby shower gwiazdy.  

1/5
Baby shower Marty Glik
Copyright @Instagram
1/5

Na przyjęciu pojawiło się aż 12 przyjaciółek

2/5
Baby shower Marty Glik
Copyright @Instagram
2/5

Nie zabrakło też niespodzianek dla przyszłej mamy...

3/5
Baby shower Marty Glik
Copyright @Instagram
3/5

Napis na torcie także zdradził, że znana WAG spodziewa się drugiej córki

4/5
Baby shower Marty Glik
Copyright @Instagram
4/5

Wyjątkowy wieczór...

5/5
marta glik
Copyright @akpa
5/5

Poród już za miesiąc! Prawda, że Marta Glik pięknie wygląda? My nie możemy się napatrzeć

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.