Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl
Z ŻYCIA GWIAZD

Kasia Tusk zachwyca sylwetką po porodzie! 

A przecież zaledwie kilka tygodni temu została mamą…

Gabriela Czernecka 12 lutego 2019 14:02
Kasia Tusk
Fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk zaledwie kilka tygodni temu została mamą. Blogerka nie zaprzestała prowadzenia swojego bloga, na którym co rusz pojawiają się posty, w których córka Donalda Tuska zdradza co nieco na temat zmian, jakie zaszły w jej życiu. Tym razem w pełnej okazałości zaprezentowała swoją sylwetkę po ciąży. Musimy przyznać, że wygląda świetnie! 

Kasia Tusk pierwszy raz po porodzie!

Kasia Tusk może być dla wielu przykładem na to, że jeśli chce się utrzymać ważne informacje z życia prywatnego w tajemnicy, nic nie stoi na przeszkodzie! Jej, jako córce Donalda Tuska, z pewnością nie było łatwo prowadzić życia z dala od mediów, zwłaszcza, gdy prowadzi się tak popularnego bloga. A jednak! O ślubie prowadzącej bloga Make Life Easier media dowiedziały się dopiero pięć lat po fakcie.

W przypadku ciąży, Kasia Tusk postanowiła trzymać tę informację w tajemnicy, ale tylko do pewnego czasu.   końcu ciążowych krągłości nie da się ukrywać w nieskończoność. Na to blogerka była jednak przygotowana. Do mediów nie wyciekła ani informacja o dacie porodu ani o płci dziecka. Dziś już wiemy, że Kasia Tusk urodziła córeczkę. Dziewczynka przyszła na świat pod koniec stycznia 2019 roku. Wygląda na to, że blogerka świetnie zaczęła nowy rok.

Choć z pewnością Kasia Tusk cały swój czas poświęca córeczce, nie zapomina o prowadzeniu bloga. Specjalnie dla swoich fanów podzieliła się teraz fotografią, w której w pełnej okazałości zaprezentowała swoją sylwetkę po ciąży. Musimy przyznać, że wygląda fenomenalnie!  

Jej najnowsza sesja zdjęciowa w seksownej kreacji to prawdziwa gratka dla jej obserwatorów: „Niedawno urodziłaś???? Z taką figurą aż się wierzyć nie chce!!! Pięknie!”, pisze jedna fanka. „ Kasiu dopiero co urodziłaś, wyglądasz cudownie”, pisze kolejna.

A jak wam się podoba Kasia w takim wydaniu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.