Agustin Egurrola
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agustin Egurrola pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z ukochaną!

Jak się poznali?

Olga Figaszewska 26 stycznia 2021 09:10
Agustin Egurrola
Fot. Piotr Molecki/East News

Agustin Egurrola niedawno podzielił się z fanami cudowną wiadomością. Choreograf poślubił swoją wybrankę, Dianę. To był najpiękniejszy dzień w ich życiu. Para pobrała się w tajemnicy w 2020 roku. „To mój pierwszy ślub w życiu i bardzo chciałem, żeby było tak, jak sobie z Dianą wymarzyliśmy”, wspominał w rozmowie z Katarzyną Piątkowską dla VIVY!. Teraz juror Mam talent i You Can Dance zamieścił jedno z pierwszych wspólnych zdjęć z ukochaną!

Agustin Egurrola na jednym z pierwszych zdjęć z ukochaną

Do tej pory rzadko uchylał rąbka tajemnicy. Tym razem było inaczej. Swoim szczęściem Agustin Egurrola pragnął się podzielić z całym światem. 

,,Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!!
Teraz DIANA & AGUSTIN EGURROLA !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!! ❤️", wyznał na początku roku, informując o ślubie z wybranką serca.

Teraz choreograf postanowił zamieścić w sieci jedno z pierwszych zdjęć z ukochaną. Zostało wykonane na planie programu Mam talent. 

,,Takie jedno z pierwszych naszych zdjęć 😀#diana #love #wife #początki #mamtalent", napisał Agustin Egurrola. 

Fani są zachwyceni tym kadrem i nie szczędzą szczęśliwej parze komplementów. 

,,Cudownie :) milosc można spotkać wszędzie jak widać", ,,Pasujecie jak ulał", ,,Dla Siebie stworzeni Jesteście", ,,Piękna z was para", ,,Już czekamy na owoc tej miłości,a będzie równie piękny !!", czytamy w komentarzach. 

Zakochani poznali się dwa lata temu. Wszystko dzięki Lence Klimentowej i Janowi Klimentowi Agustin Egurrola wybrał się z nimi na koncert Beyoncé. Stamtąd udali się do Teatro Cubano. Wtedy dołączyła do nich Diana. 

Tak choreograf wspomina swoje pierwsze spotkanie z przyszłą żoną: „To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wydała mi się taka delikatna i skromna. Przetańczyliśmy całą noc, choć widziałem, że była wyraźnie przerażona moim zaproszeniem do tańca. Ale była dzielna i sobie świetnie radziła”.

Choreograf oświadczył się ukochanej na początku ubiegłego roku podczas pobytu na Kubie.

Ślub odbył się w 2020 roku w pałacu Mała Wieś. Agustinowi Egurroli i Dianie w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli rodzina i przyjaciele.  


 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.