Agustin Egurrola
Fot. Piotr Molecki/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Agustin Egurrola wziął cichy ślub! Opublikował przepiękne zdjęcia z żoną Dianą

Zobaczcie, jak wyglądała panna młoda!

Ksenia Krasko 2 stycznia 2021 14:57
Agustin Egurrola
Fot. Piotr Molecki/East News

Agustin Egurrola nie jest już kawalerem! Choreograf podzielił się z fanami wspaniałą wiadomością i ujawnił, że niedawno ożenił się z ukochaną Dianą. Ulubiony juror show Mam talent opublikował przepiękne zdjęcia ze skromnej uroczystości. Zobaczcie, jak wyglądali państwo młodzi!

Agustin Egurrola wziął ślub. Zdjęcia Instagram

Agustin Egurrola nie wypowiada się o życiu prywatnym, dlatego wiadomość o ślubie zaskoczyła nawet jego najwierniejszych fanów! O jego wybrance, Dianie, również nic nie wiadomo, jedynie tyle, że spotykają się od ponad roku. Wcześniej choreograf związany był z tancerką Niną Tyrką, mamą jego ślicznej córeczki Carmen, która ma już dwanaście lat. W 2015 roku para potwierdziła doniesienia mediów o końcu związku, i chociaż ich rozstanie było burzliwe, po latach udało im się porozumieć dla dobra dziecka.

Tancerz właśnie przekazał obserwatorom na Instagramie radosne wieści. „Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!!”, napisał Egurrola, publikując przepiękne fotografie z żoną.

Pierwsze doniesienia o ślubie jurora Mam talent pojawiły się jakiś czas temu w magazynie Świat i ludzie. „Wszyscy w szkole mówią o jego ślubie. Skromnym, kameralnym, bez hucznego wesela. Wybranką Agustina jest młoda, ciemnowłosa tancerka, z którą spotykał się od wielu miesięcy. I tak niemożliwe stało się możliwe”, przekazała osoba z bliskiego kręgu tancerza.

Serdecznie gratulujemy! 

Źródło: Party

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.