Agustin Egurrola
Fot. Piotr Molecki/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Agustin Egurrola wziął cichy ślub! Opublikował przepiękne zdjęcia z żoną Dianą

Zobaczcie, jak wyglądała panna młoda!

Ksenia Krasko 2 stycznia 2021 14:57
Agustin Egurrola
Fot. Piotr Molecki/East News

Agustin Egurrola nie jest już kawalerem! Choreograf podzielił się z fanami wspaniałą wiadomością i ujawnił, że niedawno ożenił się z ukochaną Dianą. Ulubiony juror show Mam talent opublikował przepiękne zdjęcia ze skromnej uroczystości. Zobaczcie, jak wyglądali państwo młodzi!

Agustin Egurrola wziął ślub. Zdjęcia Instagram

Agustin Egurrola nie wypowiada się o życiu prywatnym, dlatego wiadomość o ślubie zaskoczyła nawet jego najwierniejszych fanów! O jego wybrance, Dianie, również nic nie wiadomo, jedynie tyle, że spotykają się od ponad roku. Wcześniej choreograf związany był z tancerką Niną Tyrką, mamą jego ślicznej córeczki Carmen, która ma już dwanaście lat. W 2015 roku para potwierdziła doniesienia mediów o końcu związku, i chociaż ich rozstanie było burzliwe, po latach udało im się porozumieć dla dobra dziecka.

Tancerz właśnie przekazał obserwatorom na Instagramie radosne wieści. „Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK !!! Razem możemy wszystko !!! Teraz już zawsze razem !!! Teraz DIANA & AGUSTIN !!! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy !!!”, napisał Egurrola, publikując przepiękne fotografie z żoną.

Pierwsze doniesienia o ślubie jurora Mam talent pojawiły się jakiś czas temu w magazynie Świat i ludzie. „Wszyscy w szkole mówią o jego ślubie. Skromnym, kameralnym, bez hucznego wesela. Wybranką Agustina jest młoda, ciemnowłosa tancerka, z którą spotykał się od wielu miesięcy. I tak niemożliwe stało się możliwe”, przekazała osoba z bliskiego kręgu tancerza.

Serdecznie gratulujemy! 

Źródło: Party

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.